SKLEP WIRTUALNY TEXA APP

27 lutego 2014, 17:06

TEXA APP to wirtualny sklep TEXA, w którym, bezpośrednio z oprogramowania diagnostycznego IDC4, można złożyć u dystrybutora zamówienie aktywacji aplikacji związanych z naprawami pojazdów poprzez wykonanie prostej procedury zakupowej.

Procedura pozyskania kodu aktywacji konkretnej aplikacji APP jest bardzo prosta. Klikając na wybraną APP, otwieramy okno informacji, w którym opisana jest dana aplikacja również poprzez załączone ilustracje. Po zapoznaniu się z opisem można wysłać wniosek o dodatkowe informacje do dostawcy, który skontaktuje się z Państwem tak szybko jak to możliwe, w celu wykonania prezentacji.

Nowa ścieżka wytyczona przez TEXA APP to absolutna nowość w świecie narzędzi diagnostycznych. Ponownie potwierdza, że TEXA jest innowacyjną firmą i liderem w jakości technicznej rozwiązań diagnostycznych.

Począwszy od wersji 52 oprogramowania IDC4 CAR dostępne są nowe, ciekawe aplikacje APP których zadaniem jest wspieranie mechanika w jego codziennej pracy, jak na przykład SYSTEMY LPG, KODYFIKATOR PODUSZEK POWIETRZNYCH VAG, FUNKCJE SPECJALNE.

NOWE APLIKACJE APP

SYSTEMY LPG

To aplikacja APP, która pozwala diagnozować systemy zasilane gazem, montowane w pojazdach używanych. Otwiera możliwość wykonania napraw w dużej liczbie pojazdów różnych marek i różnych modeli, które posiadają instalację gazową. Dzięki dostępnym funkcjom diagnostycznym i niniejszej aplikacji można podjąć również naprawy pojazdów o mieszanym systemie zasilania (benzyna i LPG), w których dochodzi do konfliktów między różnymi systemami paliwowymi.

KODYFIKATOR PODUSZEK POWIETRZNYCH VAG

AIRBAG VAG CODING to innowacyjna aplikacja APP TEXA, która umożliwia szybkie i precyzyjne obliczanie kodów niezbędnych do kodowania nowej centralki Poduszek Powietrznych Grupy VAG, oszczędzając cenny czas mechanika. Wystarczy wprowadzić kod sterownika podany na opakowaniu, aby uzyskać 5-cyfrowy kod niezbędny do jej instalacji. Prosty przewodnik ilustruje ponadto operacje jakie należy wykonać, aby poprawnie zakodować sterownik w przypadku jego wymiany.

FUNKCJE SPECJALNE (dla IDC4 PC)

Począwszy od wydania wersji CAR 50, udostępniona zostanie, również dla osób korzystających z PC, aplikacja APP Funkcje Specjalne, która umożliwia szybki dostęp do menù operacji diagnostycznych, z których najczęściej korzysta się podczas pracy w warsztacie, takich jak Kodowanie Kluczyków/Pilotów, Regeneracja Filtra Cząstek Stałych, Zmiana Języka Zestawu Wskaźników, Wymiana Akumulatora. Aplikacja APP Funkcje Specjalne jest już obecna i aktywna dla użytkowników urządzenia AXONE 4. Dla osób korzystających z innych rozwiązań diagnostycznych TEXA (z wyjątkiem platform POCKET), funkcja ta jest do nabycia w wirtualnym sklepie “TEXA APP”.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!