Klocki hamulcowe Galfer w Inter Cars SA

19 lutego 2014, 11:52

W ofercie Inter Cars SA pojawiły się klocki hamulcowe marki Galfer. Producent jak dotąd znany z dostarczania części na pierwszy montaż dla producentów samochodów, wkroczył właśnie na Aftermarket.

Klocki hamulcowe Galfer

Galfer pod własnym brandem zaoferował klientom serię tarcz i klocków hamulcowych. Zaletą części ma być wysoka jakość oferowana w atrakcyjnej cenie. Koncern Continental, w którego strukturach funkcjonuje marka Galfer, poinformował o wprowadzeniu nowej linii części na konferencji prasowej we Frankfurcie nad Menem (27 stycznia 2014 r.).

Decydując się na zaoferowanie produktów Galfera na Aftermarkecie, Continental chce zaistnieć w niższym segmencie rynku Premium. Produkty marki wprowadzane są tylko na rynki Europy Południowej i Środkowo-Wschodniej, m. in. Hiszpania, Włochy, Polska i Rosja i będą dostępne u ograniczonej liczby dystrybutorów. Wyłączność na sprzedaż w Polsce ma Inter Cars SA.

Podczas konferencji Peter Wagner, dyrektor sprzedaży Independent Aftermarket w firmie Continental, powiedział:

– „Produkty marki są, od pierwszych chwil w fazie rozwoju aż po projektowanie opakowań, zaprojektowane z myślą o odbiorcy. Równie silnie identyfikujemy się z codzienną pracą warsztatów i ich wymaganiami. Szybko i skutecznie dopasowujemy się do wahań rynkowych. Dzięki fachowej wiedzy i atrakcyjnym zaletom kosztowym, produkty firmy Continental są konkurencyjne dla klientów. Możliwe jest to dzięki bliskiemu kontaktowi z warsztatami i handlowcami niezależnego rynku części zamiennych. Znamy naszych klientów i ich cele, w postaci produktów Galfer oferujemy im dokładnie to, czego potrzebują, to wywodzi się z idei przewodniej marki „perfect fit".

Klocki hamulcowe Galfer będą dostępne w sieci sprzedaży Inter Cars SA od marca 2014 roku. Oferta obejmuje większość popularnych marek samochodów.

Przykładowe indeksy:

  • G1020313
  • G1020610
  • G1020769

Dowiedz się więcej

Szkolenia Inter Cars w lutym
Szkolenia Inter Cars w lutym

Na luty zaplanowane są szkolenia poświęcone układom hamulcowym, pomiarom oscyloskopowym, układom klimatyzacji, układom wspomagania kierownicy, instalacjom LPG, turbodoładowaniu silników i innym. Miasta, w których odbędą się zaplanowane szkolenia to: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Kajetany, Listopada, Łódź, Olsztyn, Poznań, Rybnik, Rzeszów, Siedlce, Wałcz, Waryńskiego, Wieliczka, Wrocław, Zielona Góra. Firmy szkolące to: Ate, BETiS, […]

Nowe referencje Breck
Nowe referencje Breck

Oferta klocków Breck została w lutym poszerzona o 12 nowych referencji, adresowanych do pojazdów marek Hyundai/Kia, Opel/Vauxhall, Citroen/Fiat/Peugeot, Audi/Seat/Volkswagen Nissan/Renault, Chevrolet i SAAB. Szczegółowe informacje na temat zastosowań części zawarte są w załączonym pliku.  

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!