Nowe katalogi MAHLE

17 lutego 2014, 15:50

Dostępne do pobrania są już katalogi dla turbosprężarek MAHLE LKW i PKW oraz termostatów PKW i LKW (MAHLE i BEHR) w wersji PDF.

Katalogi MAHLE dostępne online

W katalogach zawarte są przypisy w języku polskim. Można w nich znaleźć: strukturę stron w katalogu, numerację poszczególnych artykułów, ważne wskazówki.  Na końcu katalogu można znaleźć „Listę porównawczą producentów pojazdów”.

Pliki dostępne są do pobrania ze strony MAHLE pod linkiem: http://catalog.mahle-aftermarket.com/eu/modules/catalogPdf/index.xhtml

Pojawiły się także nowe funkcje w katalogu online MAHLE Aftermarket. Oferuje on swoim użytkownikom trzy nowe funkcjonalności:

  • wyświetlanie zdjęć produktów,
  • porównywanie ze sobą do czterech produktów jednej grupy produktów – w tym zdjęcia produktów i specyfikacji produktów,
  • przeglądanie najczęściejużywanych terminówtechnicznych oraz skrótówdla każdej grupy produktów.

 

Aby porównać produkty wystarczy zaznaczyć pola w kolumnie "CMP". Dla niektórych grup produktów – zwłaszcza części silnika – ta funkcja nie jest jeszcze dostępna, ale będzie stopniowo uzupełniana. Dokumenty PDF najczęściej używanych pojęć i skrótów dla każdej grupy produktów można znaleźć na w katalogu produktów na stronie internetowej MAHLE.

Dowiedz się więcej

Urządzenie do serwisowania klimatyzacji Mahle
Urządzenie do serwisowania klimatyzacji Mahle

Mahle wprowadza do oferty urządzenie do serwisowania klimatyzacji z nowym czynnikiem chłodniczym R1234yf – Mahle ArcticPro 200yf. Urządzenie umożliwia zewnętrzną analizę czynnika, zgodnie z wymaganiami VDA, jest certyfikowane przez TÜV Rheinland i technicznie dopuszczone przez producentów pojazdów marek Opel, Toyota, Hyundai i Renault. Mahle ArcticPro 200yf – nr: 70584920.  

Turbosprężarka do aut grupy PSA w ofercie Mahle
Turbosprężarka do aut grupy PSA w ofercie Mahle

Oferta Mahle poszerzyła się o turbosprężarkę do silnika montowanego w autach Peugeot i Citroëna. Turbosprężarka jest przeznaczona dla jednostki 4-cylindrowej o mocy 109 KM (silnik: DV6TED4 9HZ, od roku prod. 04/2007) Nr części: 039 TC 17217 000 (MAHLE Original) Zestaw montażowy: 039 TA17217 000

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!