Nowy katalog internetowy Nissens

16 marca 2005, 0:00

Na międzynarodowych stronach internetowych Nissens pojawił się nowy i jeszcze szybszy katalog produktów. Tym co zdecydowanie wyróżnia go od poprzedniej wersji jest szybkość działania oraz funkcjonalność.
Aby przekonać się o korzystnej różnicy wystarczy względnie szybkie połączenie z internetem. Największym zaskoczeniem jest prędkość wyszukiwania rdzeni po wymiarach. Do tej pory użytkownicy wolniejszych komputerów musieli wykazać się cierpliwością, teraz wyniki pojawiają się naprawdę szybko. Dzięki interfejsowi bardzo zbliżonemu do katalogu Nissens On-Line (dostępnego na płytach CD) wyszukiwanie produktów jest łatwe i intuicyjne. Tak jak w przypadku wersji na komputery stacjonarne, chłodnic i innych produktów wymiany ciepła szukamy przez następujące kryteria: model i marka auta, numer referencyjny Nissens oraz numer oryginału części O.E.
W wynikach wyszukiwania pojawiają się wszystkie dostępne w ofercie produkty do danego modelu samochodu: od chłodnicy cieczy, przez nagrzewnicę, chłodnicę oleju, powietrza, elementy klimatyzacji aż do wentylatora. Po zaznaczeniu konkretnej referencji możemy obejrzeć, powiększyć i wydrukować jej rysunek, oraz zobaczyć wszystkie szczegóły jakie jej dotyczą: wymiary, rodzaj materiału, dane techniczne itd. Obsługa katalogu odbywa się w języku angielskim a jego użytkowanie jest bezpłatne. Aby zacząć korzystać z katalogu wystarczy tylko zarejestrować się przez formularz internetowy. Dodatkowo, każdy zarejestrowany użytkownik otrzyma od firmy Nissens drobny upominek. Wystarczy przesłać na adres webkatalog@nissens.com.pl te same dane, które wprowadzone zostały do formularza podczas rejestracji.
Bezpośredni link do katalogu: http://www.nissens. dk/new/Katalog/default.asp?Language=2 Link do jego lokalizacji umieszczono też na polskich stronach www.nissens.com.pl

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!