Nowe filtry w ofercie Misfat

13 stycznia 2014, 10:27

Oferta filtrów samochodowych Misfat została poszerzona o trzy nowości.

Nowe filtry w gamie Misfat to:

  • filtr powietrza R490
  • filtr powietrza R527
  • filtr olejowy Z643

 

Misfat to marka przeznaczona dla szerokiego grona klientów posiadających samochody zarówno młodsze, jak i starsze. W gamie znajduje się ponad 1300 referencji do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Marka należy do grupy kapitałowej mającej swoje fabryki we Francji, Tunezji i Maroko. Dzisiejsza produkcja to ponad 30 mln filtrów rocznie. W planach na najbliższe lata jest również wybudowanie fabryki w Polsce.

Misfat pojawił się na polskim rynku wraz z powstaniem spółki Misfat Europe Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, która to spółka ma za zadanie zbudować sieć dystrybucji na terenie wszystkich krajów byłego obozu komunistycznego. Filtry dostarczane są z magazynu centralnego obsługującego Europę Środkową, Wschodnią i Południową, położonego niedaleko Warszawy.

Dowiedz się więcej

Produkty Misfat dostępne w katalogu TecDoc
Produkty Misfat dostępne w katalogu TecDoc

Produkty marki Misfat są już dostępne w europejskim katalogu TecDoc. Misfat w TecDoc Firma Misfat produkuje i wprowadza na rynek filtry oleju, filtry powietrza, filtry paliwa i filtry kabinowe dla samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych oraz autobusów, silników okrętowych, maszyn rolniczych i przemysłowych. Produkty Misfat zostały włączone do katalogu TecDoc od 1 stycznia 2013 r.

Hart wprowadza do oferty filtry Hengst
Hart wprowadza do oferty filtry Hengst

Firma Hart wprowadza do swojej oferty filtry paliwa, oleju, powietrza i kabinowe do samochodów osobowych marki Hengst. Od lutego 2014 roku asortyment ten będzie dostępny we wszystkich filiach firmy w Polsce i Czechach. Asortyment filtrów składający się z ponad 2 tysięcy referencji zapewnia 95-procentowe pokrycie europejskiego parku samochodowego. Corocznie oferta firmy poszerza się o blisko […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 13 stycznia 2014, 15:08 0 0

Ale z ta fabryką w Polsce to grubo pojechali.

Odpowiedz

Anonim, 13 stycznia 2014, 16:53 0 0

Od kiedy oni mają fabrykę we Francji???

Odpowiedz

Anonim, 14 stycznia 2014, 13:52 0 0

Mają fabrykę we Francji wiem bo byłem!!!

Odpowiedz