Nowa fabryka HELLA w Chinach

18 grudnia 2013, 14:32

Grupa HELLA inwestuje ponad 70 mln euro w nowy zakład produkcyjny w Jiaxing. Od marca 2014 r. fabryka będzie produkować oświetlenie samochodowe. Roczna produkcja ma sięgnąć 3 mln reflektorów i 1,8 mln modułowych lamp tylnych. W tej lokalizacji będą również produkowane lampy przeciwmgielne, światła dzienne i światła stopu.

– „Chiny są dla nas ważnym rynkiem” – wyjaśnia Dr. Rolf Breidenbach, Prezes Zarządu grupy HELLA – „W ciągu roku fiskalnego 2012/13, byliśmy w stanie wygenerować około 8 proc. naszej całej sprzedaży właśnie tu, na tym rynku i oczekujemy, że ten procent będzie rósł w następnych latach. Mając ten cel przed oczami, inwestujemy w rozwój naszych struktur.” – dodaje.

W Chinach firma zatrudnia ponad 4 000 osób w 10 lokalizacjach produkcyjnych, placówkach rozwojowych i administracyjnych w Szanghaju, Changchun, Beijing, Xiamen, Nanjing i Jiaxing. Z powierzchnią całkowitą  około 87 000m2, nowa fabryka jest największą inwestycją produkcyjną HELLA w Chinach.

Dowiedz się więcej

Pierwszy system LED Matrix w oświetleniu samochodowym
Pierwszy system LED Matrix w oświetleniu samochodowym

Najnowsze Audi A8 to pierwszy pojazd, w którym wykorzystano Matrix LED – system oświetlenia przedniego umożliwiający ciągłe używanie świateł drogowych całkowicie w technologii LED. To pierwsze i jedyne tego typu rozwiązanie na świecie. System ciągłego korzystania ze świateł drogowych to rozwiązanie podnoszące bezpieczeństwo ruchu na drogach – kierowca widzi przeszkody, które przy włączonych tylko światłach […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!