Hipol: Spotkanie Partnerów Japan Experts

2 grudnia 2013, 11:24

W Kościerzynie odbyło się pierwsze spotkanie Partnerów Japan Experts. Jest to struktura klientów, która ukierunkowana jest na rozwój w asortymencie części do aut japońskich i koreańskich, posiadająca najszerszą ofertę marki Dokuji w Polsce.

Sieć specjalistów od aut azjatyckich

Spotkanie, które odbyło się 23 listopada 2013 r., było sposobnością do prezentacji nowości produktowych, wymiany uwag i poglądów na temat działającego już Programu Japan Experts, jak również przedstawienia przez organizatora planów rozwoju programu.

W spotkaniu wzięło udział 13 firm z terenu całego kraju (w tym trzy, które od 1 grudnia 2013 r. przystępują do struktury Japan Experts), a także przedstawiciele dostawców.

Dowiedz się więcej

Japan Experts – nowa sieć specjalistów do aut azjatyckich pod patronatem Hipol
Japan Experts – nowa sieć specjalistów do aut azjatyckich pod patronatem Hipol

Japan Experts to program zrzeszający specjalistów w dziedzinie części do japońskich i koreańskich samochodów: lokalnych dystrybutorów oraz sklepy motoryzacyjne. Organizatorem sieci jest Hipol Sp. o.o.. W chwili obecnej w programie uczestniczy 9 partnerów na terenie całego kraju. Nowy program pod patronatem Hipol Ideą programu jest zebranie pod jednym szyldem firm oferujących określony typ asortymentu. Każdy […]

Sklep Internetowy Japan Experts
Sklep Internetowy Japan Experts

Program „Japan Experts – eksperci części do aut azjatyckich” rozszerzył zakres swojej działalności o sklep internetowy. Program Japan Experts, którego organizatorem i uczestnikiem jest firma Hipol, stawia sobie za cel aktywną pomoc w sprzedaży produktów firmy przez jej partnerów. Partnerzy pozostają jednak w pełni niezależnymi podmiotami. Sklep Japan Experts ma w założeniu być taką właśnie […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 3 grudnia 2013, 13:07 0 0

Jako potencjalny zainteresowany niestety muszę stwierdzić że brak podstawowego asortymentu do "japończyka" nie mówiąc o tych dodatkowych grupach jak choćby wysprzęgliki, pompy sprzęgła etc - wykreśliłbym z nazwy Experts...
-wysprzęglik honda jazz 02- ... brak, drążki kierownicze to samo auto - brak...wahacze przód dół...brak i tak co auto to tego brak, tego w ofercie nie ma. Jak można określać to mianem Experts??

Odpowiedz

Anonim, 3 grudnia 2013, 15:36 0 0

Drogi potencjalny kliencie jest to program skupiający partnerów handlowych widać nie rozumiesz pojęcia, istnieje możliwość spotkania się i zaprezentowania potencjału oferty która pozwala generować marżę na przyzwoitym poziomie, nie będziemy robić tego na forum. Pozdrawiam Hipol -Partner Japan Experts

Odpowiedz

Anonim, 3 grudnia 2013, 22:42 0 0

gratuluje inicjatywy, zycze powodzenia - niech dwoch najwiekszych konkurentow nie spoczywa na laurach:-). ale...

- nowy flkat - powinniscie zainwestowac we wlasny program
- drogi blue print
- tylko 1 wlasny brand - zreszta troche za pozno wprowadzony
- braki, braki i jeszcze raz braki w asortymencie

+ czesto uzupelniany i szeroki asortyment ashiki
+ marza na dokuji
+ katalogi pdf, szczegolnie zawieszenia

Odpowiedz

Anonim, 8 grudnia 2013, 21:42 0 0

Byłem, widziałem, doceniam.
-Flkat ma kilka firm i klienci znają, wiedzą jak się posługiwać co ułatwia pracę!
-BP w normalnej cenie bo nie zaniżają!
-1 własny brand to żaden minus bo tyle samo ma IC, Hart, AP, IT, Cempol i 116 innych
dystrybutorów!
A impreza super bo kameralna a nie spęd więcej lub mniej zainteresowanych tematem a chcących najeść się i nachlać za całkowitą darmochę.
Amen

Odpowiedz