Japan Experts – nowa sieć specjalistów do aut azjatyckich pod patronatem Hipol

11 kwietnia 2013, 12:52

Japan Experts to program zrzeszający specjalistów w dziedzinie części do japońskich i koreańskich samochodów: lokalnych dystrybutorów oraz sklepy motoryzacyjne. Organizatorem sieci jest Hipol Sp. o.o.. W chwili obecnej w programie uczestniczy 9 partnerów na terenie całego kraju.

Nowy program pod patronatem Hipol

Ideą programu jest zebranie pod jednym szyldem firm oferujących określony typ asortymentu. Każdy z partnerów musi stosować się do standardów programu, gwarantując tym samym klientom wysoki poziom dostępności, jakościowych towarów do aut azjatyckich. Warunkiem koniecznym jest także odpowiednia kompetencja obsługi. Ta zapewniana jest poprzez szkolenia prowadzone przez Hipol dla członków sieci.

Unikalność programu, polega na zasadzie partnerstwa pomiędzy partnerami a organizatorem sieci. W punktach sprzedaży nie jest promowany organizator, a jedynie produkty oferowane przez partnerów. Partnerzy otrzymują dodatkowe wsparcie w postaci doradztwa, szkoleń, kompletu materiałów marketingowych i sprzedażowych, oraz indywidualnych promocji.

Więcej informacji i listę partnerów można znaleźć na stronie: www.JapanExperts.pl

Dowiedz się więcej

Rolki paska wielorowkowego Dokuji
Rolki paska wielorowkowego Dokuji

W ofercie Hipol są już dostępne nowe referencje marki Dokuji. Jest to ponad 100 rolek pasków wielorowkowych. Nowości Dokuji w Hipol Nowa linia produktowa zawiera ponad 100 w pełni dostępnych, nowych referencji, skatalogowanych i opisanych w systemie Hipol. Są one przeznaczone do samochodów japońskich i koreańskich. Dostępne są także zdjęcia z wymiarami produktów. Towar można […]

Linki hamulcowe Ashika w Hipol
Linki hamulcowe Ashika w Hipol

Firma Hipol wprowadziła do swojej oferty kompletną gamę linek hamulcowych Ashika. Duża szerokość linii i jej pełna dostępność gwarantują pokrycie dla większości aut japońskich i koreańskich – zarówno egzemplarzy z ostatnich lat, jak i leciwych. Wybrane artykuły z gamy marki Ashika w firmie Hipol: Numer Nazwa Marka  Model 131-04-402 LINKA HAMULCA RĘCZNEGO /LEWA HONDA ACCORD  […]

Nowe części silnikowe w ofercie firmy Hipol
Nowe części silnikowe w ofercie firmy Hipol

Firma Hipol wprowadziła w ostatnim czasie wiele nowości w asortymencie części silnikowych. Na uwagę zasługują między innymi nowe głowice silnika (w tym kompletne) wały korbowe i korbowody. Hipol rozwija ofertę W asortymencie firmy znajduje się szeroki wybór części silnikowych do pojazdów japońskich i koreańskich. W ostatnim czasie firma rozwija także ofertę do aut europejskich, wózków […]

Hipol: Spotkanie Partnerów Japan Experts
Hipol: Spotkanie Partnerów Japan Experts

W Kościerzynie odbyło się pierwsze spotkanie Partnerów Japan Experts. Jest to struktura klientów, która ukierunkowana jest na rozwój w asortymencie części do aut japońskich i koreańskich, posiadająca najszerszą ofertę marki Dokuji w Polsce. Sieć specjalistów od aut azjatyckich Spotkanie, które odbyło się 23 listopada 2013 r., było sposobnością do prezentacji nowości produktowych, wymiany uwag i […]

Sklep Internetowy Japan Experts
Sklep Internetowy Japan Experts

Program “Japan Experts – eksperci części do aut azjatyckich” rozszerzył zakres swojej działalności o sklep internetowy. Program Japan Experts, którego organizatorem i uczestnikiem jest firma Hipol, stawia sobie za cel aktywną pomoc w sprzedaży produktów firmy przez jej partnerów. Partnerzy pozostają jednak w pełni niezależnymi podmiotami. Sklep Japan Experts ma w założeniu być taką właśnie […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 11 kwietnia 2013, 16:58 0 0

wow!! 9 punktów!!! gratulacje!!!

Odpowiedz

Anonim, 11 kwietnia 2013, 18:57 0 0

Ojej straszna bieda jak na razie. Lepiej w sumie mniej puktów ale dobrych i lojalnych a nie jak inne sieci tylko na ilość :)

Odpowiedz

Anonim, 12 kwietnia 2013, 12:02 0 0

Z ciekawości zerknąłem na stronkę do której artykuł odsyła czytelnika by dowiedzieć się czegoś więcej o programie ale niestety nie znalazłem tam żadnych dodatkowych informacji o zasadach przyjmowania nowych klientów do programu.
Szkoda bo odnoszę wrażenie, że firma szukająca partnerów, winna udzielać podstawowych informacji wszystkim osobom zainteresowanym a nie czekać na gołąbki które same wpadną do gąbki. To chyba tłumaczy dlaczego Hipol ma do zaoferowania w całej Polsce tylko 9 punktów.

Zachęcam, może tak jednak firma ujawni publicznie rąbek tajemnicy swoich podstawowych zasad przystępowania do programu. No chyba, że te informacje są owiane wielką tajemnicą?
Pozdrawiam
"lewar"

Odpowiedz

Anonim, 12 kwietnia 2013, 21:08 0 0

Witam, informacja o sieci klientów oraz cel działania opisane są w artykule oraz na stronie www.japanexperts.pl. Warunki oraz profity z przystąpienia do JE określa umowa która jest dopasowywana indywidualna pod kątem każdego klienta (profil klienta, lokalizacja itp.) Ilość partnerów wynika z przemyślanego budowania sieci a nie bezmyślnego dopinania klienta który po prostu regularnie kupuje.
Pozdrawiam Hipol

Odpowiedz

Anonim, 12 kwietnia 2013, 21:12 0 0

dopasowywana indywidualnie, literówka oczywiście:)

Odpowiedz

Anonim, 3 grudnia 2013, 12:59 0 0

Jako potencjalny zainteresowany niestety muszę stwierdzić że brak podstawowego asortymentu do "japończyka" nie mówiąc o tych dodatkowych grupach jak choćby wysprzęgliki, pompy sprzęgła etc - wykreśliłbym z nazwy Experts...
-wysprzęglik honda jazz 02- ... brak, drążki kierownicze to samo auto - brak...wahacze przód dół...brak i tak co auto to tego brak, tego w ofercie nie ma. Jak można określać to mianem Experts??

Odpowiedz