Wiedza godna mistrzów – konkurs Mobil 1

26 listopada 2013, 10:15

Zapraszamy do udziału w konkursie przygotowanym wspólnie z producentem olejów Mobil 1. Nasza zabawa nawiązuje do finału II Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

Aby mieć szansę na atrakcyjne nagrody, należy odpowiedzieć na 10 pytań, z którymi zmierzyli się uczestnicy Mistrzostw w kategorii Młody Mechanik. Zachęcamy do sprawdzenia swojej wiedzy.

Finał II Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników pod patronatem Mobil 1 odbył się we wrześniu we Wrocławiu. Zanim najlepsze zespoły mechaników przyjechały do stolicy Dolnego Śląska, kilkadziesiąt drużyn stanęło do internetowych eliminacji. Zadaniem uczniów było rozwiązanie testu, przygotowanego we współpracy z technikami Mobil 1. Zmagania o tytuł mistrzowski można obejrzeć na poniższym filmie, a więcej informacji o Mistrzostwach znajduje się na stronach www.mobil.pl oraz www.konkurs.v8team.pl.

 

Czy jesteś lepszy niż młodzi mechanicy? Sprawdź się w konkursie!

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na 10 pytań otwartych, zawartych w formularzu. Uczestnicy, którzy udzielą najlepszych odpowiedzi zostaną wskazani przez specjalistów Mobil 1. Prosimy pamiętać o podaniu adresu email na końcu formularza. Jest on niezbędny do kontaktu w celu wysyłki nagrody.

Kliknij, by wziąć udział w konkursie [konkurs zakończony]

Każdy z trzech laureatów naszej zabawy otrzyma zestaw nagród ufundowany przez producenta oleju Mobil 1 i partnera Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

  • olej silnikowy 4L (dopasowany do modelu samochodu uczestnika)
  • zestawy turystyczne (zdjęcie)
  • szkolenia multimedialne na płycie DVD oraz przewodnik olejowy (zdjęcie)

 

Dowiedz się więcej

Trwają zapisy na II Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników
Trwają zapisy na II Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników

Do 10 czerwca można zapisywać się do eliminacji II Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Uczestnicy mogą rywalizować również w nowej kategorii Młody Mechanik. Najlepsze dwuosobowe zespoły spotkają się we wrześniu we Wrocławiu. Poza młodymi zawodnikami, do rywalizacji staną również doświadczeni mechanicy, specjalizujący się w naprawie aut osobowych i ciężarowych. Partnerem merytorycznym Mistrzostw jest Mobil. Dla młodych Uczestnikami […]

Wiedza godna mistrzów – rozstrzygnięcie konkursu Mobil 1
Wiedza godna mistrzów – rozstrzygnięcie konkursu Mobil 1

Znamy już zwycięzców konkursu, w którym nagrody ufundował Mobil 1. Zabawa nawiązywała do finału II Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Rozstrzygnięcie konkursu Uczestnicy konkursu odpowiadali na 10 pytań otwartych, zawartych w konkursowym formularzu. Specjaliści Mobil 1 wytypowali trójkę zwycięzców, którzy udzielili najlepszych odpowiedzi. Zestawy nagród trafią do nich drogą pocztową. Każdy z trzech laureatów naszej zabawy otrzyma […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!