Magazyn NFCeurope w Sieradzu

23 października 2013, 8:22

NFCeurope, spółka należąca do międzynarodowej chińskiej grupy NFC Auto, otworzyła magazyn w Sieradzu, w województwie łódzkim. NFCeurope Sp. z o.o. zajmuje się produkcją oraz dystrybucją części samochodowych.

NFCeurope w Polsce

NFCeurope produkuje oraz dystrybuuje części samochodowe, w szczególności piasty i łożyska do wszystkich marek aut. Firma zajmuje się także konfekcjonowaniem części.

Piasty i łożyska można obecnie zamawiać przez internet na stronie firmy lub telefonicznie (+48 694 417 679). Istnieje również możliwość umówienia się na spotkanie z przedstawicielem handlowym, który dojedzie do klienta.

NFCeurope realizuje zamówienia w całej Europie, a na terenie Polski wykonuje dostawy w ciągu 24 godzin.

Dowiedz się więcej

NFCeurope na Targach Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu
NFCeurope na Targach Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu

Już w najbliższy czwartek ruszają poznańskie Targi Techniki Motoryzacyjnej, na których będzie można odwiedzić stoisko firmy NFCeurope, spółki należącej do międzynarodowej, chińskiej grupy NFC Auto, która w zeszłym roku otworzyła magazyn w Sieradzu w województwie łódzkim. NFCeurope produkuje i dystrybuuje wysokiej jakości części samochodowe, w szczególności piasty i łożyska do wszystkich marek aut. NFCeurope zajmuje […]

Nowy dyrektor sprzedaży w firmie NFCeurope Sp. z o.o.
Nowy dyrektor sprzedaży w firmie NFCeurope Sp. z o.o.

Firma NFCeurope Sp. z o.o. ma nowego dyrektora sprzedaży. Został nim Marcin Burzyński. Marcin Burzyński od początku lipca zajmuje się m.in. wprowadzaniem produktów firmy NFCeurope Sp. z o.o. na polski rynek oraz budowaniem stabilnej sprzedaży poprzez stworzenie sieci dystrybutorów. Wcześniej, nowy dyrektor sprzedaży pracował przez 4 lata dla hurtowni motoryzacyjnej „Elit” z Warszawy, następnie przez […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!