NFCeurope na Targach Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu

19 marca 2014, 23:34

Już w najbliższy czwartek ruszają poznańskie Targi Techniki Motoryzacyjnej, na których będzie można odwiedzić stoisko firmy NFCeurope, spółki należącej do międzynarodowej, chińskiej grupy NFC Auto, która w zeszłym roku otworzyła magazyn w Sieradzu w województwie łódzkim.

NFCeurope produkuje i dystrybuuje wysokiej jakości części samochodowe, w szczególności piasty i łożyska do wszystkich marek aut. NFCeurope zajmuje się także konfekcjonowaniem.

Dla Grupy NFC Auto ważna jest przede wszystkim jakość produkowanych podzespołów dlatego od 2009 roku firma realizuje program  “Zero Defect”, dzięki któremu udało się wyeliminować jakiekolwiek wady produkowanych części.

Nieustannie ulepszana technologia oraz nowoczesny park maszynowy pozwalają firmie na dostarczanie solidnych, niezawodnych, a przede wszystkim bezpiecznych w użytkowaniu części samochodowych.

Piasty i łożyska można zamawiać przez internet http://nfceurope.eu/ lub telefonicznie (+48 694 417 679). NFCeurope realizuje zamówienia w całej Europie, a na terenie Polski wykonuje dostawy w ciągu 24 godzin.

Artykuł sponsorowany przygotowany przez firmę NFCeurope

Dowiedz się więcej

Magazyn NFCeurope w Sieradzu
Magazyn NFCeurope w Sieradzu

NFCeurope, spółka należąca do międzynarodowej chińskiej grupy NFC Auto, otworzyła magazyn w Sieradzu, w województwie łódzkim. NFCeurope Sp. z o.o. zajmuje się produkcją oraz dystrybucją części samochodowych. NFCeurope w Polsce NFCeurope produkuje oraz dystrybuuje części samochodowe, w szczególności piasty i łożyska do wszystkich marek aut. Firma zajmuje się także konfekcjonowaniem części. Piasty i łożyska można […]

Nowy dyrektor sprzedaży w firmie NFCeurope Sp. z o.o.
Nowy dyrektor sprzedaży w firmie NFCeurope Sp. z o.o.

Firma NFCeurope Sp. z o.o. ma nowego dyrektora sprzedaży. Został nim Marcin Burzyński. Marcin Burzyński od początku lipca zajmuje się m.in. wprowadzaniem produktów firmy NFCeurope Sp. z o.o. na polski rynek oraz budowaniem stabilnej sprzedaży poprzez stworzenie sieci dystrybutorów. Wcześniej, nowy dyrektor sprzedaży pracował przez 4 lata dla hurtowni motoryzacyjnej „Elit” z Warszawy, następnie przez […]

Dwudziestu dystrybutorów NFCeurope Sp. z o.o. w Polsce
Dwudziestu dystrybutorów NFCeurope Sp. z o.o. w Polsce

NFCeurope Sp. z o.o. to spółka należąca do międzynarodowej, chińskiej grupy NFC Auto. Jej otwarty w ubiegłym roku magazyn znajduje się w Sieradzu w województwie łódzkim. Firma szybko się rozwija, o czym świadczy fakt, że ma już ponad dwudziestu dystrybutorów w kraju. NFCeurope produkuje i dystrybuuje części samochodowe, w szczególności piasty i łożyska do aut […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!