III edycja programu Młode Kadry Inter Cars

15 października 2013, 14:49

Dział szkoleń technicznych Inter Cars SA rozpoczął przygotowania do III edycji programu Młode Kadry. Jest to wyjątkowe przedsięwzięcie zbliżające światy edukacji i biznesu. Program jest stworzony z myślą o młodych ludziach, którzy wkrótce będą wkraczać na rynek pracy.

Młode Kadry powracają

W ciągu dwóch pierwszych edycji do programu dołączyło dziesięć placówek edukacyjnych. W szkoleniach w ramach programu wzięło udział 600 uczniów. Do tej pory każda z dziesięciu szkół otrzymała sprzęt wartości 100 000 zł oraz pakiet szkoleń o wartości 30 000 zł, co łącznie daje imponującą kwotę 1 300 000 zł. Program jest korzystny również dla dostawców biorących w nim udział, ponieważ poprzez prowadzenie szkoleń, przekazują uczniom wiedzę dotyczącą technologii serwisowania oraz specyfiki swoich produktów. 

Maciej Bobrowski, osoba odpowiedzialna za program, powiedział:

Maciej Bobrowski przedstawiający założenia programu Młode Kadry, podczas uroczystości w Zespole Szkół Samochodowych im. Tadeusza Tańskiego w Nowym Sączu.– „Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy. Nowi dostawcy to nowe pomysły i nowe tematy szkoleń, a przez to kolejne korzyści dla uczniów oraz możliwość poszerzania ich wiedzy. Jeżeli ktoś  chciałby do nas dołączyć, proszę o kontakt. Korzystając z okazji, chciałbym serdecznie podziękować partnerom II edycji programu, czyli firmom Castrol, Bosch, ContiTech, Mahle, Luk Ina Fag, Denso, NGK oraz Osram. Bez nich program nie miałby racji bytu. Mam nadzieję, że nasza współpraca rozwinie się również podczas III edycji. Dziękuję również patronom medialnym, czyli Wiadomościom IC, Auto Moto Serwis i MotoFocus.".

Dowiedz się więcej

Kolejna szkoła w programie Młode Kadry
Kolejna szkoła w programie Młode Kadry

28 maja kolejna placówka dołączyła do programu Młode Kadry. Tym razem to Centrum Kształcenia Praktycznego w Siedlcach. Kierownictwo szkoły  dba o to, żeby jej uczniowie mogli czerpać z jak najlepszych pomocy naukowych. CKP jest stosunkowo młode, bo istnieje niecałe 20 lat, ale już przeprowadziło szereg kosztownych inwestycji. W latach 2006-2009 w ramach ministerialnego programu „Wyposażenie […]

„Młode Kadry” Inter Cars w Nowym Sączu
„Młode Kadry” Inter Cars w Nowym Sączu

Program „Młode Kadry” Inter Cars rozpoczął współpracę z kolejną placówką. Tym razem jest to Zespół Szkół Samochodowych imienia Tadeusza Tańskiego w Nowym Sączu. Młode Kadry w nowosądeckim ZSS Zespół Szkół Samochodowych im. inż. Tadeusza Tańskiego w Nowym Sączu jest kolejną placówką, która przy wsparciu firmy Inter Cars oraz jej partnerów została wyposażona w nowoczesny sprzęt […]

Młode Kadry Inter Cars SA w roku 2014
Młode Kadry Inter Cars SA w roku 2014

W 2014 roku Inter Cars będzie kontynuował projekt Młode Kadry. Do trzeciej już edycji programu przystąpi pięć kolejnych szkół. Nowi partnerzy Młodych Kadr Jedną  z nowych placówek to szkoła w Bydgoszczy, która wygrała w ubiegłym roku tytuł szkoły roku w ramach Olimpiady Techniki Samochodowej, organizowanej przez miesięcznik Auto Moto Serwis i Wydawnictwa Komunikacji i Łączności, […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 15 października 2013, 19:44 0 0

Brawo! Jedyny polski dystrybutor, który wie jak zainwestować w przyszłych klientów!

Odpowiedz

Anonim, 24 października 2013, 9:28 0 0

Nie jest to jedyna firma, która szkoli uczniów i nauczycieli - wystarczy dobrze poszukać w necie. Chociażby program "Świecimy przykładem".. Nie mniej, inicjatywa godna pochwały.

Odpowiedz

Anonim, 28 lutego 2014, 12:50 0 0

Każdy, kto dokłada cegiełke dla szkolenia młodych jest ważny.

Odpowiedz