Nowy katalog filtrów Purflux

9 października 2013, 14:58

Grupa Sogefi udostępniła nowy katalog filtrów Purflux. Publikacja zawiera 118 nowych referencji pasujących do najnowszych modeli pojazdów wprowadzonych na rynek w ubiegłym roku. Są to między innymi Volkswagen Golf VII, Mercedes CLA (C117), Opel Adam, Renault Clio IV i Captur oraz Peugeot 308 II.

Każdy nowy filtr został wyraźnie zaznaczony, a przejrzysty układ katalogu umożliwia łatwe wyszukiwanie odpowiedniej referencji według producenta pojazdu i typu filtra. Tegoroczna edycja katalogu liczy 502 strony, czyli niewiele więcej w porównaniu z katalogiem zeszłorocznym. Było to możliwe dzięki przeniesieniu starszych modeli pojazdów z katalogu papierowego do katalogu on-line.

– „Katalog jest nie tylko kompendium wiedzy na temat produktów Purflux, ale również pokazuje, że nasza firma jest liderem w zakresie wprowadzania nowych produktów, w szczególności produktów do najnowszych modeli pojazdów. Będziemy w dalszym ciągu starać się o utrzymanie pozycji lidera.” – powiedział Andrea Taschini, Dyrektora Zarządzającego Sogefi Aftermarket Business Unit.

Nowy katalog Purflux jest udostępniany na życzenie w formie papierowej i na płycie CD. Katalog można również pobrać ze strony Purflux, www.purflux.com oraz TecDoc.

Dowiedz się więcej

Nowe opakowania filtrów Sogefi
Nowe opakowania filtrów Sogefi

Firma Sogefi zaprezentowała zoptymalizowany system opakowań filtrów, zaprojektowany z myślą o ochronie środowiska i ułatwieniu logistyki. Pierwszy etap projektu, który ma być wkrótce realizowany, obejmuje opakowania filtrów kabinowych przeznaczonych na rynek części zamiennych. Ekologiczne i szczelne opakowania filtrów Sogefi Głównym celem projektu było stworzenie produktu, który będzie przyjazny dla środowiska i usprawni logistykę wszystkich zaangażowanych […]

Sogefi dostarczy części do silników Euro6 grupy PSA
Sogefi dostarczy części do silników Euro6 grupy PSA

Sogefi Group zostało wyłącznym dostawcą podstawowych części na pierwszy montaż do nowej serii dwulitrowych silników grupy PSA (Peugeot/Citroen) Blue HDi DW10F. Sogefi jest preferowanym przez PSA dostawcą elementów układów oleju, paliwa, powietrza i wody. Filtry Sogefi o jakości oryginalnego wyposażenia będą wkrótce dostępne dla klientów rynku części zamiennych. Sogefi dla PSA Wprowadzenie nowej serii silników […]

Nowe referencje filtrów PURFLUX
Nowe referencje filtrów PURFLUX

W ciągu ostatnich miesięcy lista referencji marki PURFLUX poszerzyła się o ponad sto pozycji. Nowości to przede wszystkim filtry powietrza i filtry kabinowe, pojawiło się także kilka nowych filtrów paliwa i oleju. Szczegółowa lista nowości jest dostępna pod linkiem.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!