WIC – Nowe Centrum Szkoleniowo-Serwisowe

21 lutego 2005, 0:00

W dniu 1 lutego 2005 utworzono na terenie Webasto Petemar Centrum Szkoleniowo – Serwisowe (Webasto Installation Center – W I C). Centrum  wyspecjalizowane jest w pojazdowej technice grzewczo – klimatyzacyjnej oraz chłodniczej.
Realizując założenia programu pełnej kontroli klimatu w pojeździe – W I C przeprowadza zarówno standardowe naprawy i zabudowy, jak również specjalistyczne projekty: montaże prototypowe, nietypowe instalacje itd. Profesjonalna kadra specjalistów może podjąć się montażu wszelkich urządzeń grzewczo-wentylacyjno-klimatyzacyjnych w pojazdach każdego typu.
Do swoich priorytetów  WIC zalicza również partnerską współpracę z dealerami, partnerami flotowymi, firmami transportowymi w dziedzinie wspólnej realizacji większych projektów w zakresie montażu i instalacji oferowanych przez firmę Webasto Petemar urządzeń.
Centrum udostępnia również swoje stanowiska serwisowe uczestnikom szkoleń dotyczących ogrzewań i klimatyzacji samochodowych przeprowadzanych przez Dział Techniczny Webasto Petemar.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!