Wybieramy najpiękniejszą hostessę Targów Inter Cars – wyniki

23 września 2013, 15:48

Spontanicznie zorganizowane głosowanie na najpiękniejszą hostessę Targów Inter Cars przyciągnęło bardzo duże grono naszych Czytelników. Dziękujemy za udział w ankiecie i przedstawiamy jej wyniki.

Miejsce pierwsze

Bój o pierwsze miejsce w naszym głosowaniu był bardzo zacięty. Zwyciężczyni wysunęła się na prowadzenie w pierwszych dniach, by następnie utracić je i w końcu znów powrócić na szczyt. Wielkie gratulacje dla hostessy Inter Cars Labo Tech.

Miejsce drugie

Kilkunastu głosów zabrakło pani promującej stoisko DENSO do zajęcia najwyższego stopnia podium. Drugie miejsce to jednak również bardzo duży wyraz uznania ze strony zwiedzających targi.

Na podium zmieściły się także hostessy Valvoline, które przez kilka dni liderowały w głosowaniu Czytelników. Ostatecznie głosów wystarczyło na trzecie miejsce w stawce 17 finalistek.

Pierwsza dziesiątka:

1. Labo Tech Inter Cars

2. DENSO

3. Valvoline

4. febi (1)

5. TRW

6. Sachs (2)

7. febi (2)

8. SWAG i Sachs (1) ex equo

10. Tedgum

 

Zobacz wszystkie dziewczyny z naszego głosowania

Dowiedz się więcej

Wybieramy najpiękniejszą hostessę Targów Inter Cars
Wybieramy najpiękniejszą hostessę Targów Inter Cars

Na targi motoryzacyjne przyjeżdża się, aby obejrzeć stoiska wystawców, zapoznać się z rynkowymi nowościami, wziąć udział w konkursach. Ok, to wersja dla żony… Prezentujemy zdjęcia hostess, które skutecznie umilały zwiedzającym czas spędzony na Targach Inter Cars 2013. Zagłosuj na najpiękniejszą hostessę Która z przedstawionych na zdjęciach hostess zasługuje na specjalne wyróżnienie? Zachęcamy do obejrzenia zdjęć […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 26 września 2013, 8:40 0 0

jakiś żart z tym głosowaniem.. :/ połowa dziewczyn mocno przeciętna.. Chyba że chodzi o dowartościowanie jakieś dodatkowe dla nich ? a może po prostu kto ma więcej znajomych.. Pozdrawiam

Odpowiedz

Anonim, 26 września 2013, 8:43 0 0

z takimi foto można zagłosować na faciów w tle lub obok, np. ten z colą wygląda profesjonalnie

Odpowiedz

Anonim, 26 września 2013, 10:26 0 0

Wszystkie kobiety są piękne, ale jeśli miał to być wybór najpiękniejszej to z pewnością jest coś nie tak z tym głosowaniem.

Odpowiedz

Anonim, 26 września 2013, 10:43 0 0

Najładniejsze hostessy sa zawsze na stoisku NGK :P

Odpowiedz

Anonim, 31 października 2013, 17:25 0 0

Valvoline!!!

Odpowiedz

Anonim 37, 7 grudnia 2023, 15:58 0 0

Podawanie wyników jak w więzieniu. Mogliby choć imiennie przedstawić kandydatki, a nie tylko jakąś markę. Hostessa to Przede Wszystkim Człowiek i ma swoje Imię i Nazwisko. Rozumiem ochronę danych osobowych, ale lepiej brzmi: Najpiękniejszą Hostessą takiej czy takiej imprezy została, np. Pani (Panna) Magdalena czy Natalia, reprezentująca Agencję Hostingu "X". 👍

Odpowiedz