Strona internetowa 13. Targów Inter Cars

21 sierpnia 2013, 16:15

Rozpoczęła działanie strona internetowa poświęcona w całości 13. targom części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów. Korzystając z witryny można między innymi sprawdzić listę wystawców oraz poznać program wydarzenia.

13. Targi Inter Cars

Witryna jest codziennie uaktualniana o nowe informacje. Można znaleźć na niej m.in. program, listę wystawców, premier targowych czy konkursów (w tym konkurs MotoInnowacje). Witryna zawiera wszystkie niezbędne informacje dotyczące samej imprezy, jak i dojazdu na nią oraz sposobów pozyskania biletów i zaproszeń.

Atrakcją tegorocznych targów będzie impreza motoryzacyjna – Nocne Motor Show. Na stronie można znaleźć szczegóły dotyczące tego wydarzenia oraz przeczytać o sposobie nabywania biletów.

13. Targi odbędą się 6-8 września 2013 w Warszawie na Lotnisku Bemowo.

Dowiedz się więcej

Szkolenia podczas 13. Targów Inter Cars
Szkolenia podczas 13. Targów Inter Cars

Jak co roku w czasie targów Inter Cars będzie można wziąć udział w szkoleniach organizowanych przez Dział Szkoleń Technicznych dystrybutora oraz producentów części i wyposażenia warsztatowego. Przedstawiamy pełny harmonogram. Weź udział w szkoleniach podczas targów 13. Targi Inter Cars odbędą się w dniach 6-8 września 2013. Dla gości imprezy przygotowano bogaty program szkoleń technicznych. Codziennie, […]

Targi Inter Cars 2013 – co warto zobaczyć?
Targi Inter Cars 2013 – co warto zobaczyć?

Inter Cars SA, jak co roku, zaprasza wszystkich swoich klientów oraz dostawców na Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów. Skrócony program Targów Inter Cars 13. Targi odbędą się 6-8 września 2013 w Warszawie na Lotnisku Bemowo. Pierwszy dzień tego wydarzenia, tradycyjne już, będzie dedykowany największym klientom Inter Cars SA oraz przedstawicielom mediów. Podczas Targów, […]

Moto-atrakcje Targów Inter Cars 2013
Moto-atrakcje Targów Inter Cars 2013

13. targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów, podobnie jak ich poprzednie edycje, posiadają bogaty program motoryzacyjnych atrakcji. Tym razem ciekawych propozycji ze świata motosportu jest więcej niż kiedykolwiek. Nocne Motor Show Po raz pierwszy w historii Targów Inter Cars odbędzie się specjalny pokaz o nazwie Nocne Motor Show. 7 września 2013, o godz. 20:00, […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 22 sierpnia 2013, 10:08 0 0

W poprzednim roku targi były najgorsze ze wszystkich dotychczasowych edycji. W tym roku się nie wybieram.

Odpowiedz

Anonim, 22 sierpnia 2013, 10:57 0 0

Dlatego, że były największe? Fakt, trudno było obejść całość w ciągu jednego dnia i jeszcze coś zobaczyć na równoległym show... Może dlatego, że było tak dużo odwiedzających? Czy piwa zabrakło?
A może po prostu najgorsze, bo konkurencję w dołku ściska? :-)

Odpowiedz

Anonim, 27 sierpnia 2013, 8:15 0 0

Dlaczego były słabsze niż te w latach poprzednich? Zróbcie ankietę, za którą zapłacicie tak jak każecie klientom płacić osobno za wystawę, osobno za show - wtedy się dowiecie co o Was myślą. Kiedyś targi były dla klientów - zdzieraliście z nas przez cały rok ale w tym jednym dniu rewanżowaliście się. W ubiegłym roku chcieliście zarobić nawet na organizacji targów/show.

Odpowiedz