Comma podpisuje „List zgodności” ATIEL do roku 2015

21 sierpnia 2013, 15:42

Firma Comma ponownie podpisała „List zgodności” ATIEL (Techniczne Stowarzyszenie Europejskich Producentów Olejów Smarnych) na kolejne dwa lata.

Na terytorium Europy wymagana jest rejestracja w ATIEL oraz stosowanie się do Kodeksu praktyk, tak aby móc zgodnie z prawem powoływać się na opakowaniach na spełnianie specyfikacji ACEA.

Comma nieprzerwanie stosuje najlepsze materiały surowcowe podczas produkcji — specjaliści dokładają wszelkich starań, aby zagwarantować spełnienie precyzyjnych wymogów odnoszących się do producentów samochodów oraz norm branżowych, takich jak ACEA. Proces produkcyjny jest uważnie nadzorowany, a produkty poddawane są rygorystycznym procedurom kontroli jakości.

– „W firmie Comma jesteśmy dumni z poziomu wyjątkowej jakości produktów, którą uzyskujemy poprzez spełnienie rygorystycznych procedur kontroli jakości, jak również wiedzę techniczną i dodatkową pomoc, które przekazujemy dystrybutorom. Wykroczyliśmy i nadal będziemy wykraczać daleko poza wymagania w branży, a to przedłużenie ważności wzmacnia nasz status jako lidera. To wspaniały okres dla firmy Comma, ponieważ jesteśmy w trakcie ekspansji na rynku europejskim i wkraczamy na nowe terytoria. Jesteśmy szczęśliwi z faktu, że jakość naszych produktów jest stale doceniana.” – powiedział Mike Bewsey, rzecznik Comma Oils and Chemicals.

Comma jest członkiem ATIEL od roku 1997 i zawsze w pełni przestrzega jego ścisłego kodeksu praktyk.

Dowiedz się więcej

Comma rozszerza linię olejów X-Flow
Comma rozszerza linię olejów X-Flow

Firma Comma rozszerza linię X-Flow do 44 produktów. Będzie ona obejmować 11 formuł, w tym siedem syntetycznych, dwie półsyntetyczne oraz dwa oleje mineralne. W ramach rozszerzenia linii X-Flow, dwa produkty z tej oferty są obecnie dostępne w 199-litrowych beczkach. Tymi produktami są oleje syntetyczne 5W-30 ACEA A1/B1 Comma X-Flow Type F Plus oraz Comma X-Flow Type V 5W-30. Nowe […]

Produkty Comma dostępne w katalogu TecDoc
Produkty Comma dostępne w katalogu TecDoc

Kompletne portfolio olejów silnikowych z serii Performance Motor Oils, olejów warsztatowych X-Flow, olejów do skrzyni biegów i przekładni, środków chłodzących i płynów hamulcowych jest już dostępne na stronach internetowych TecDoc. Mike Bewsey, Sales & Marketing Director w firmie Comma, powiedział: – ,,Dokładny i natychmiastowy wybór produktu jest sprawą niezwykle istotną dla motoryzacyjnego rynku wtórnego. Pamiętając […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!