Inter-Team – Lotos i DRB

26 stycznia 2005, 0:00

Inter-Team dystrybutorem sieciowym olejów Lotos
Lotos Oil S.A. podpisał umowę o współpracy z siecią sprzedaży Inter-Team, w ten sposób firma ta stała się dystrybutorem sieciowym produktów Lotos. Dzięki tej umowie Klienci 16 oddziałów z częściami samochodowymi Inter-Team, jak i 250 warsztatów samochodowych O.K. Serwis zyskają dostęp do całej gamy olejów i smarów Lotos.
Już dziś firma Lotos Oil S.A. oferuje najlepszym warsztatom i serwisom wyposażenie techniczne, a także doradztwo i szkolenia w zakresie produktów i sprzedaży oraz wsparcie reklamowe.

Nowe paski DRB
Inter-Team jako wyłączny dystrybutor firmy Dongil Rubber Belts (DRB) wprowadził do swojej oferty ponad 200 pasków klinowych i wieloklinowych w bardzo atrakcyjnych cenach.
Firma DRB to jedna z największych koreańskich firm produkujących produkty gumowe na potrzeby motoryzacji. Paski klinowe i wieloklinowe oraz paski rozrządu tej firmy są stosowane na pierwszy montaż przez koreańskich producentów samochodów Hyundai, Kia oraz Daewoo.
Obok pełnego asortymentu do samochodów japońskich i koreańskich DRB produkuje także z jakością oryginału szeroką gamę produktów do samochodów europejskich. Ponad 50 letnie doświadczenie w produkcji pasków i obecność firmy na rynku wśród czołowych producentów pasków, pozwoliło uzyskać bardzo wysoką jakość produktu.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!