Fota – nowe oddziały – Chełm i Piotrków Trybunalski

26 stycznia 2005, 0:00

Chełmski oddział Foty rozpoczął pracę 24 stycznia tego roku. Chełmski oddział Foty mieści się przy ulicy Wierzbowej 3a, na ogrodzonej posesji Centrum Motoryzacyjnego POL. Powierzchnia placówki to 150 metrów kwadratowych, z czego prawie 60 metrów kwadratowych przypada na Biuro Obsługi Klienta. Załogę oddziału stanowi kierownik oraz trzech sprzedawców. W magazynie znajduje się ok. 7 tysięcy referencji przeznaczonych zarówno dla samochodów osobowych, jak i ciężarowych. Dostępne są także części zamienne Premium, o jakości porównywalnej z jakością części produkowanych na wyposażenie fabryczne. Pozostałe części, z pełnej oferty Foty (170 tysięcy pozycji), dostarczane są ekspresowo z magazynu regionalnego w Lublinie lub Centrum Logistycznego w Łodzi. Na klientów czeka również przestronny parking z dwudziestoma miejscami postojowymi.
Początkowo oddział będzie obsługiwał powiaty chełmski, hrubieszowski i włodawski, a w niedługim czasie poszerzy zasięg działania.
Dzięki takiej lokalizacji oddziału powstało w Chełmie lokalne zagłębie motoryzacyjne, ponieważ w skład firmy POL, obok której mieści się placówka Foty, wchodzi Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów, Punkt Legalizacji i Napraw Tachografów i Taksometrów, Zakład Diagnostyki i Napraw Pojazdów, a także Biuro Rzeczoznawców.
Natomiast w dniu wczorajszym (26 stycznia 2005) nowy oddział Foty został uruchomiony w Piotrkowie Trybunalskim. Nowo otwarta filia prowadzi sprzedaż części do samochodów osobowych i ciężarowych.
Jest ona zlokalizowana przy ul. 3 Maja 2, głównej ulicy przelotowej łączącej z jednej strony dojazd do trasy Łódź – Katowice, a z drugiej strony rozjazd na rondzie do Warszawy, Kielc i Częstochowy. Placówka mieści się w nowoczesnym jednokondygnacyjnym budynku. Jego powierzchnia wynosi 350 metrów kwadratowych, z czego ponad 50 metrów kwadratowych to Biuro Obsługi Klienta, w którym na klientów czeka czterech przeszkolonych sprzedawców. Ponad 200 metrów kwadratowych powierzchni to magazyn.
Podobnie jak inne oddziały jest ona codziennie zaopatrywana z Centrum Logistycznego w Łodzi.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!