Gala Mistrzów Warsztatu 2013 – relacja

, 19 czerwca 2013, 11:06

W miniony weekend odbyła się kolejna Gala Mistrzów Warsztatu – impreza organizowana przez Inter Cars dla najlepszych klientów dystrybutora. Goście wzięli udział w debatach, prezentacjach oraz licznych atrakcjach. Odebrali też nagrody o łącznej wartości około 1,5 mln złotych.

Prezentacje…

Gala odbyła się w dniach 14-16 czerwca 2013 r. w hotelu Gołębiewskim w Karpaczu. Uczestniczy Gali zaczęli przybywać już w piątkowe południe, aby wziąć udział we wszystkich przygotowanych przez organizatorów punktach programu.

Gala Mistrzów Warsztatu 2013Przez dwa dni prezentowana była ekspozycja wyposażenia warsztatowego. W mobilnych salach szkoleniowych Show Car oraz w namiotach ustawionych przed ciężarówką klienci mogli poznać najnowsze produkty i rozwiązania dla nowoczesnego warsztatu. W Karpaczu odbyła się polska premiera zaawansowanego urządzenia do diagnostyki – Texa Axone 4Mini. Po raz pierwszy na Gali pokazano warsztat spawalniczy, w którym klienci mogli „na żywo” sprawdzić działanie urządzeń spawalniczych i podgrzewaczy indukcyjnych marki Ideal. Na stoisku potocznie zwanym WW odbyło się jeszcze wiele innych prezentacji.

Gala Mistrzów Warsztatu 2013Inter Cars uważa, że bezpośredni kontakt z klientem i wymiana doświadczeń jest najlepszym sposobem na zaprezentowanie oferty. W podobny sposób zaprezentował się jeden z partnerów dystrybutora – firma Bosch. Zaprezentowano aktualne promocje dotyczące m.in. leasingu 103% na wybrane wyposażenie warsztatowe. Przedstawiciele Bosch podkreślają, że ich ekspozycja cieszyła się jeszcze większym zainteresowaniem niż w ubiegłym roku. Klienci oprócz zapoznania się z ofertą mogli na miejscu zamówić sprzęt warsztatowy Bosch za pośrednictwem Inter Cars SA.

Firma Castrol przygotowała dodatkowe atrakcje w postaci Race Areny, w której na gości czekały m.in. symulatory, auta sterowane RC i pit stop. Uczestnicy zabawy mogli wygrać wiele ciekawych nagród, np. loty balonem, które odbyły się w piątek i w sobotę.

Debaty…

Gala Mistrzów Warsztatu 2013W piątkowy wieczór odbyła się debata, w której udział wzięli klienci – przedstawiciele niezależnych warsztatów, dostawcy oraz przedstawiciele Zarządu. Jej tematem była „Przyszłość polskiej motoryzacji i rynku usług warsztatowych w Polsce”.

W czasie debaty głos zabierali eksperci, m.in. Alfred Franke, Prezes Stowarzyszenia Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych oraz Tadeusz Kuncy z firmy Motodata. Powołując się na konkretne dane statystyczne oraz badania, przemawiający wyjaśniali wszystkim zgromadzonym jak obecnie wygląda park samochodów, ilość i struktura warsztatów w Polsce. Poruszano także tematy edukacji młodych mechanikówi przyszłości branży i kierunku jej rozwoju. Gorąco dyskutowano nad możliwością wzrostu roboczogodzin oraz nad tym jak istotny jest wizerunek warsztatu wśród klientów. Przy rozmowie o przyszłości branży nie mogło oczywiście zabraknąć kwestii internetu oraz wykorzystania go do działalności warsztatów.

Gala Mistrzów Warsztatu 2013Pierwszy dzień zakończył koncert jazzowy zespołu We4. Jednym z wykonawców jest tu członek Zarządu Wojciech Milewski, który pozostaje w strukturach Inter Cars SA do czerwca br. Na zakończenie koncertu Wojciech Milewski otrzymał podziękowania ze strony Zarządu spółki za lata zaangażowanej współpracy.

Spotkania i atrakcje…

W sobotę goście mogli uczestniczyć w spotkaniach biznesowych na stoiskach konsultacyjnych dostawców, a także wziąć udział w wielu warsztatach przygotowanych przez organizatora. Przedstawione zostały prezentacje dotyczące następujących zagadnień:

 

W czasie, gdy część gości uczestniczyła w prezentacjach biznesowych, pozostałe osoby korzystały z szeregu atrakcji. Podobnie jak w piątek do dyspozycji uczestników Gali były ekspozycje Show Car, Race Arena Castrol i loty balonem. Panie mogły wziąć udział w Szkole Dobrego Stylu prowadzonej przez Agnieszkę Martynę Ross, a osoby należące do VIP Clubu relaksowały się w hotelowym SPA. W czasie konferencji Motointegratora dyskutowano m.in. na temat nowego wyścigowego Subaru, przygotowywanego przez rajdowy team MI.

Wielki Finał Gali

Gala Mistrzów Warsztatu to uroczystość mająca na celu wyróżnić najaktywniejszych klientów Inter Cars SA. W tym roku organizatorzy przygotowali dla gości show z udziałem wielu gwiazd. Finał Gali poprowadzili Patricia Kazadi oraz Radosław Grześkowiak. Oprócz roli konferensjerki, Patrycja Kazadi dała także popis swoich umiejętności wokalnych. Wykonała kilka piosenek ze swojego repertuaru.

Goście uczestniczyli również w interaktywnym przestawieniu „Jak zostać Sex guru” w wykonaniu Tomasz Kota, który w komediowy i pikantny sposób przedstawił widzom wiele praktycznych porad i wskazówek dotyczących życia erotycznego. Jednak najwięcej uwagi przeciągnęła obecność dwóch sław polskiego sportu motoryzacyjnego. Krzysztof Hołowczyc opowiedział w kilku słowach o swoich przygodach i planach związanych z Dakarem. Wraz z pilotem Maciejem Wisławskim, opowiadał także anegdoty z lat 90-tych, gdy ich duet wspólnie zdobywał wiele trofeów rajdowych. Po raz pierwszy obaj Panowie wystartowali w 1988 roku. Razem zdobyli dwukrotnie Mistrzostwo Polski oraz tytuł Rajdowego Mistrza Europy w 1997 roku.

Momentem kulminacyjnym Gali było oczywiście wręczenie nagród laureatom konkursu Wielki Rajd. Nagrody wręczali przedstawiciele Zarządu oraz Krzysztof Hołowczyc.

Zobacz listę zwycięzców promocji Wielki Rajd Inter Cars

Finał został zakończony koncertem Kory wraz z zespołem. Goście usłyszeli zarówno przeboje z repertuaru Maanamu, jak i nowe utwory przygotowywane na kolejną płytę. Część repertuaru Maanamu można było usłyszeć w akustycznych aranżacjach.

Dowiedz się więcej

Wyposażenie warsztatowe na Gali Mistrzów Warsztatu
Wyposażenie warsztatowe na Gali Mistrzów Warsztatu

Podczas Gali Mistrzów Warsztatu, organizowanej przez Inter Cars, zaproszeni klienci będą mogli obejrzeć oraz zamówić urządzenia warsztatowe w wyjątkowych cenach. Promocyjne zakupy podczas Gali Podczas Gali klienci Inter Cars mogą odwiedzić stoisko z wyposażeniem warsztatowym oraz porozmawiać o ofercie z przedstawicielami tego działu. Aby dokonać zakupu nie trzeba mieć przy sobie gotówki, wystarczy tylko podpisać […]

Za miesiąc Gala Mistrzów Warsztatu
Za miesiąc Gala Mistrzów Warsztatu

W czwartek, 15 maja kończy się konkurs Wielki Rajd, organizowany przez Inter Cars SA. Walka o nagrody jeszcze trwa, ale osoby zajmujące wysokie miejsce w rankingu mogą odliczać już dni do wielkiego finału w Mikołajkach. Trzy miesiące zmagań rajdowych dobiegają końca, czas na odpoczynek i oczekiwanie na ostateczne wyniki. Klienci, którzy zajęli miejsca premiowane uczestnictwem […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 20 czerwca 2013, 6:33 0 0

Na debacie nie ma za dużo ludków pewnie dawali już w palnik ;-)

Odpowiedz

Anonim, 20 czerwca 2013, 9:02 0 0

Inter Cars się bawi, bije rekordy sprzedaży, a Fota bankrutuje.

Odpowiedz

Anonim, 24 czerwca 2013, 18:55 0 0

co by nie mówić o Inter Carsie to marketingowo i wizerunkowo prezentują najwyższy poziom. Żadna polska firma nie dorasta im do pięt. Ich konkurencja, nawet ta najsilniejsza to tylko zlepek prymitywnych promocji typu kup olej dostaniesz filtr gratis albo kumulacja kasy na kartę. No i jeszcze czteropak do zgrzewki żarówek. A carsi patrzą w przyszłość - budują wizerunek i obraz silnej, jednolitej firmy. Nawet jeśli wewnątrz jest wyścig szczurów to klient tego nie widzi. I dostawcy - widać jak łożą kasę na działania IC (Bosch, Castrol, TRW) a innym rzucają ochłapy. Szkoda że w innych firmach nie ma działów marketingu bo przydałoby się więcej takich imprez.

Odpowiedz

Anonim, 25 czerwca 2013, 10:15 0 0

szum wokół szamba

Odpowiedz

Anonim, 25 lipca 2013, 8:39 0 0

wielka racja z tym szambem

Odpowiedz