Millers Oils partnerem Bełtowski Motorsport w sezonie 2013 GSMP

, 16 maja 2013, 9:36

Wyścigowe, ponad 700-konne Subaru Impreza Mistrza Polski Zespołów Sponsorskich 2012 – Bełtowski Motorsport, będzie smarowane produktami Millers Oils: CFS 10w60 NT (silnik) oraz CRX LS 75w140 NT (sekwencyjna skrzynia biegów), oba oleje z serii Nanodrive wykorzystującej najnowsze osiągnięcia w dziedzinie nanotechnologii.

700-konne Subaru Impreza Millers OilsMillers Oils w motosporcie

Firmy: Millers Oils oraz Bełtowski Motorsport nawiązały współpracę w sezonie 2013 w GSMP (Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski).

Po raz pierwszy w nowych barwach, Subaru za którego kierownicą o tytuł Mistrza Polski powalczy Marcin Bełtowski, pojawi się na trasie podczas 39 Międzynarodowego Bieszczadzkiego Wyścigu Górskiego, który odbędzie się w dniach 17-19 maja 2013 r. w Załużu.

W wyścigu wystartuje dwóch zawodników Bełowski Motorsport. W Subaru Impreza pojedzie rekordzista trasy w Załużu – Marcin Bełtowski, natomiast legendarnym Audi Quattro wystąpi Wojciech Bełtowski.

– ,,Nareszcie wracamy do ścigania. Samochody są jak zwykle znakomicie przygotowane przez Bełtowski Motorsport, ja jestem w dobrym nastroju, więc nie pozostaje nic innego, jak cierpliwie czekać na rozpoczęcie ścigania. To, co cieszy, to fakt, że wyścigi górskie przeżywają swój rozkwit – zarówno jeśli chodzi o liczbę i klasę zawodników, jak i medialność imprez. Jedność miejsca, czasu i akcji, przy niższych kosztach to zdecydowana przewaga wyścigów górskich nad rajdami. Kibiców na pewno cieszy też fakt, że w wyścigach górskich startują samochody znacznie mocniejsze niż samochody rajdowe. To jedyna dyscyplina sportu w Polsce, gdzie można zobaczyć prawdziwe WRC czy nawet legendarne samochody B-grupowe, takie jak Audi mojego taty. Wygląda także na to, że tym razem nawet pogoda dopisze! Bardzo nas cieszy także fakt, że do naszej grupy sponsorów, której od zawsze przewodziła firma Bełtowski – autoryzowany dealer Audi i Volkswagen, dołączyła firma Motion Outsourcing, a naszym partnerem technicznym w sezonie 2013 został znany angielski producent olejów: Millers Oils. To wszystko pozwala nam z optymizmem patrzyć w przyszłość, i skupić się na osiąganiu jak najlepszych rezultatów. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na wielkie wyścigowe święto do Załuża. Damy z siebie wszystko." – powiedział Marcin Bełtowski.

 

Dowiedz się więcej

Millers Oils zmienia wizerunek
Millers Oils zmienia wizerunek

Millers Oils odświeża wygląd etykiet swoich produktów. Oprócz nowoczesnej grafiki na opakowaniach olejów, Millers Oils prezentuje również nową serię produktów: Energy Efficient. W prawym dolnym rogu każdej etykiety pojawiła się brytyjska flaga, wraz z informacją „Made in England”, co przypomina o tym, że oleje są produkowane i konfekcjonowane w jedynej fabryce Millers Oils na świecie, […]

Nagroda MIA dla Millers Oils
Nagroda MIA dla Millers Oils

Firma Millers Oils zdobyła nagrodę MIA za technologię i innowacyjność w branży motorsport. Jury doceniło rozwiązania zastosowane w olejach Nanodrive. Technologia Nanodrive wyróżniona przez MIA Motorsport Industry Association (Stowarzyszenie branży Motorsport) doceniło firmę Millers Oils za wprowadzenia do oferty serii olejów Nanodrive. Oleje Nanodrive, przeznaczone do zastosowania w silnikach używanych w sportach motorowych, wyróżniono za […]

Nowy olej silnikowy Millers Oils do najnowszych silników Ford EcoBoost
Nowy olej silnikowy Millers Oils do najnowszych silników Ford EcoBoost

XF Longlife EB 5w20 to najnowszy olej firmy Millers Oils. Produkt przeznaczony jest do nowoczesnych silników Forda – 1.0 EcoBoost. Millers Oils do EcoBoosta Olej jest w pełni syntetyczny, zgodny z normą Ford  WSS-M2C948-B. Zapewnia zużycie paliwa o 1,1% niższe niż typowy olej spełniający wymagania normy WSS-M2C913-C. Jest w pełni kompatybilny, i polecany do stosowania […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!