Program rozrywkowy ProfiAuto Show 2013

8 maja 2013, 10:09

Program dziesiątej edycji targów ProfiAuto Show naszpikowany jest różnego rodzaju atrakcjami dla zwiedzających. Nie zabraknie konkursów, pokazów, koncertów, a także…pięknych kobiet.

ProfiAuto Show 2013 w ostatni weekend maja

ProfiAuto Show 2012Targi rozpoczną się w sobotę (25 maja) o godz. 10.00. Tego dnia zwiedzający będą mieli okazję podziwiać m.in. stunt motocyklowy oraz pokazy kaskaderskie. Przerywnikiem motoryzacyjnych prezentacji będą występy zespołów myzycznych, takich jak: Nikolai, Sierociniec, Ferajna, Absynth czy Żuki. W międzyczasie zostaną rozlosowane i wręczone nagrody dla publiczności. Wśród nich m.in. skok spadochronowy.

Wieczorem odbędą się wybory Miss ProfiAuto Supergirl 2013. Uczestniczki zaprezentują się w strojach kąpielowych, a także sportowych. W ramach jednej z konkurencji wykonywać będą zadania sprawnościowo – zręcznościowe. Zwyciężczynię konkursu powinniśmy poznać ok. godz. 22.00. Pół godziny później rozpocznie się pokaz o wymownej nazwie ,,Night Erotic Show". Dzień zakończy zabawa przy muzyce DJa.

W niedzielę zabawa zostanie wznowiona od godziny 10.30. Goście targów będą mogli podziwiać wyścigi na ćwierć mili z udziałem superszybkich samochodów. Odbędzie się także stunt motocyklowy oraz koncerty zespołów: The Funky Affair, Coria, Despised Kids, IT'SOUL RIGHT oraz Nienegatywni.  

W czasie trwania imprezy będzie można skorzystać z urządzenia, które pozwala osobie, która siedzi na fotelu obracać się w przestrzeni w dowolny sposób. Oznacza to, że może znajdować się zarówno bokiem do powierzchni ziemi jak i kompletnie do góry nogami. Dostępne będą także profesjonalne symulatory jazdy m.in. F1 na stoisku firmy Vierol. Na stoiskach wystawców organizowane będą dodatkowe konkursy z nagrodami.

Wśród atrakcji targów nie sposób nie wymienić także ekspozycji rzadko spotykanych samochodów. Podziwiać będzie można np. Mercedesa SLS, Bentleya Continentala GT 6.0 Twinturbo, Nissana 370, Lotusa Elise S1, Forda Mustanga Cabrio, Audi R8, a także auta Ferrari i Lamborghini.

Zobacz pełny program imprezy ProfiAuto Show na stronie organizatora.

Portal MotoFocus.pl jest patronem medialnym targów ProfiAuto Show 2013

Dowiedz się więcej

Targi ProfiAuto Show 2013 – tego nie można przegapić
Targi ProfiAuto Show 2013 – tego nie można przegapić

W ostatni weekend maja w katowickim Spodku odbędzie się dziesiąta edycja targów ProfiAuto Show. Tegoroczne targi ProfiAuto Show to powiększona przestrzeń ekspozycyjna, jeszcze więcej atrakcji wewnątrz oraz na zewnątrz Spodka oraz bogaty program imprez towarzyszących. Podobnie jak przed rokiem, jesteśmy patronem medialnym tego wydarzenia. ProfiAuto Show to jedna z największych tego typu imprez motoryzacyjnych w […]

Szkolenia podczas ProfiAuto 2013
Szkolenia podczas ProfiAuto 2013

W czasie targów ProfiAuto 2013, tradycyjnie już, odbędą się liczne szkolenia dla mechaników. ProfiAuto 2013 w katowickim Spodku W pierwszym dniu targów (sobota, 25 maja) będzie można skorzystać z kilkunastu szkoleń. Na sali Monza od godzin przedpołudniowych zajęcia poprowadzą przedstawiciele firm: Varta, Nissens, ATE, Gustav Wahler i Exide. W tym samym czasie w hali Monte […]

Zobacz, co pokażą wystawcy podczas targów ProfiAuto Show
Zobacz, co pokażą wystawcy podczas targów ProfiAuto Show

W dniach 25-26 maja 2013 roku w Katowicach odbędzie się kolejna edycja targów ProfiAuto Show, organizowanych przez Moto-Profil. Zapraszamy do zapoznania się z zapowiedziami wystawców na temat atrakcji, które znajdą się na ich stoiskach. ATE Firma na swoim stoisku zaprezentuje bestseller 2012 – Ceramiczne klocki hamulcowe ATE. – "Chcemy aby podczas targów mozną było produkt […]

Targi ProfiAuto Show 2013 już w najbliższy weekend!
Targi ProfiAuto Show 2013 już w najbliższy weekend!

W najbliższą sobotę i niedzielę (25-26 maja 2013 r.) odbędzie się dziesiąta edycja targów ProfiAuto Show. To jedna z największych tego typu imprez motoryzacyjnych w Polsce. ProfiAuto 2013 w katowickim Spodku W ubiegłym roku stoiska ponad 120 wystawców w katowickim Spodku odwiedziło 32 tysiące osób. W tym frekwencja może być jeszcze większa, ze względu na […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!