UFI Filters powołuje nową menedżer sprzedaży ds. rynku aftermarket w Europie Wschodniej

11 maja 2022, 11:58

UFI Filters wzmacnia zespół sprzedaży w Europie Wschodniej, powołując nową menedżer ds. rynku aftermarket.

Izabela Stachowiak dołącza do zespołu jako Aftermarket Sales Manager Eastern Europe. Oprócz tytułu magistra zarządzania biznesem, posiada ona ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie sprzedaży filtrów samochodowych na rynku wtórnym.

Ponadto nowa menadżer firmy ma szeroką wiedzę na temat filtracji i funkcjonowania sektora aftermarket. Do jej obowiązków należeć będą organizacja sprzedaży oraz rozwój relacji biznesowych z klientami w Polsce, Rumunii, na Węgrzech, w Czechach, na Słowacji, w Ukrainie, Mołdawii i krajach bałtyckich.

Przez całą karierę zawodową Izabela Stachowiak pełniła funkcję menedżer sprzedaży i odpowiadała za europejskie rynki. Jej nominacja ma wzmocnić i rozszerzyć działalność UFI Filters w Europie Wschodniej.

– Jestem dumny, że mogę powitać Izabelę w naszym zespole Aftermarket. Europa Wschodnia odgrywa kluczową rolę w działalności firmy na rynku wtórnym. Jestem przekonany, że jej wiedza i doświadczenie przyczynią się w znacznym stopniu do zwiększenia naszej aktywności w tym regionie – skomentował Onofrio Defina, COO & Sales Aftermarket EMEA Director w UFI Filters.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!