Nowości w ofercie DRiV

28 marca 2022, 9:04

DRiV wprowadza na rynek ok. 200 nowych referencji w obrębie swoich marek. Tym razem najbardziej poszerzą się katalogi Monroe, Ferodo i MOOG.

Nowe referencje, to z jednej strony efekt stałego rozbudowywania oferty do samochodów, które już dawno zadomowiły się na rynku wtórnym (dobrym przykładem mogą być np. tarcze hamulcowe do Nissana Cube Z12 07>), jak też do modeli, które na rynku wtórnym są reprezentowane jeszcze w niewielkim stopniu, ze względu na wysokie ceny i młode roczniki. Tu przykładem mogą być choćby klocki hamulcowe czy elementy zawieszenia do takich modeli, jak BMW serii 5 G30, F90 16>, czy Alfa Romeo Giulia 15>. Na liście nowości nie zabrakło także sporej porcji referencji do samochodów dostawczych i użytkowych, takich jak np. MERCEDES-BENZ ACTROS MP4 / MP5 11>, SCANIA P,G,R,T – series 03>, MAN TGA 00>; VOLVO FH 05>, czy SCANIA P,G,R,T – series 03> (w tym przypadku chodzi głównie o amortyzatory).

Przypomnijmy, DRiV działa w dwóch segmentach biznesowych – Motorparts i Ride Performance. Skupia się na dostarczaniu produktów i usług klientom z branży pojazdów lekkich i użytkowych. Motorparts to globalny aftermarket, a Ride Performance prowadzi działalność w zakresie oryginalnego wyposażenia (OE) na rzecz światowych producentów w zakresie zawieszenia i układu hamulcowego. Wszystkie części można znaleźć w katalogu online: https://web.tecalliance.net/driv/pl/home

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!