IX Konferencja Niezależnego Rynku Motoryzacyjnego już wkrótce

24 października 2014, 9:37

IX Konferencja Niezależnego Rynku Motoryzacyjnego będzie wyjątkowa z kilku względów. Po raz pierwszy spotkanie najważniejszych przedstawicieli branży odbędzie się w Ministerstwie Gospodarki.

Weź udział w konferencji bezpłatnie!

IX Konferencja Niezależnego Rynku Motoryzacyjnego odbędzie się 27 listopada 2014 r. w Sali pod Kopułą Ministerstwa Gospodarki, w godz. 9.00-15.00. W tym roku będzie ona integralną częścią Dni Motoryzacji, które w listopadzie zostaną zorganizowane w Ministerstwie Gospodarki.

Tradycyjnie w spotkaniu wezmą udział reprezentanci największych firm zajmujących się produkcją i dystrybucją części motoryzacyjnych, przedstawiciele instytucji i organizacji motoryzacyjnych, ministerstw, parlamentu, instytucji europejskich.

W programie wydarzenia znajdą się analizy sytuacji na polskim i europejskim rynku motoryzacyjnym, prezentacje regulacji prawnych dotyczących branży, prognozy i informacje na temat potencjalnych zagrożeń dla tego segmentu gospodarki. Interaktywne głosowania umożliwią zabranie głosu uczestnikom spotkania.

Kolejną wyjątkową cechą tegorocznej konferencji jest fakt, iż jest ona bezpłatna dla uczestników. Warunkiem udziału jest rejestracja na stronie: https://moto-konferencja.pl/udzial-w-konferencji/
Konferencja jest dedykowana przede wszystkim producentom, dystrybutorom części i ich filiantom. Zgłoszenia innych osób będą akceptowane w zależności od liczby dostępnych miejsc.

 

Zobacz szczegółowy program IX Konferencji Niezależnego Rynku Motoryzacyjnego

Dowiedz się więcej

Już wkrótce IX Konferencja Niezależnego Rynku Motoryzacyjnego
Już wkrótce IX Konferencja Niezależnego Rynku Motoryzacyjnego

Po raz dziewiąty Stowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych organizuje konferencję niezależnego rynku motoryzacyjnego. Tym razem odbędzie się ona w budynku Ministerstwa Gospodarki. Konferencja odbędzie się 27 listopada 2014 r. w Sali pod Kopułą Ministerstwa Gospodarki, przy Placu Trzech Krzyży 3/5 w Warszawie. Została objęta Patronatem Honorowym Ministra Gospodarki oraz patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

P., 29 października 2014, 16:03 0 0

Program konferencji zapowiada się bardzo ciekawie. Tradycyjnie najbardziej oczekiwany punkt to podsumowanie rynku. Liczę też, że p. Kierzek z IC, jako prezes firmy należącej do ATR'u przedstawi jakieś ciekawe dane na temat rynku w Europie.

Ciekawi mnie również co zostanie poruszone w bloku "Reklama, a wizerunek rynku". Szkoda, że tylko 10 minut zostało przewidzianych na ten temat. Ciekaw jestem również debaty na koniec spotkania.

Jednym słowem na pewno warto być na tej konferencji.

Odpowiedz