Motiva HR – Specjalista ds. sprzedaży flotowej

18 lipca 2019, 9:38 Oferta może być już nieaktualna

Motiva HR sp. z o.o. dla swojego Klienta: jednego z TOP20 liderów w branży motoryzacyjnej, który dba o najwyższą jakość obsługi klienta i zachowanie standardów japońskiej gościnności, w związku z jego rozwojem poszukuje samodzielnej, kreatywnej i  zmotywowanej osoby na stanowisko:

SPECJALISTY DS. SPRZEDAŻY FLOTOWEJ
Miejsce pracy: Poznań

Charakter: przeważnie praca w terenie: 3 dni, a 2 dni praca stacjonarna na miejscu w salonie

Zakres obowiązków:

  • głównie jest to aktywne poszukiwanie potencjalnych klientów flotowych m.in. poprzez kontakt telefoniczny i wizyty handlowe, można bazować na własnych kontaktach handlowych
  • przygotowywanie ofert handlowych dla potencjalnych klientów oraz prowadzenie prezentacji
  • nawiązywanie i budowanie długofalowych relacji z klientami
  • realizacja planów sprzedażowych i jakościowych
  • systematyczne raportowanie aktywności handlowych w systemie CRM
  • dbanie o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym i w obsłudze klienta, w branży motoryzacyjnej: sprzedaż flotowa, sprzedaż samochodów nowych, wynajem samochodów lub ich leasing czy szeroko pojętej motoryzacji lub osoby z branży finansowej: szeroko pojęte finansowanie i leasing bankowy/ samochodowy czy tez osoby nawiązujące kontakty handlowe B2B, dobrze znające specyfikę MSP
  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • wysokie kompetencje komunikacyjne oraz łatwość nawiązywania kontaktów
  • dbanie o przestrzeganie norm i standardów pracy Firmy
  • ukierunkowanie na realizację potrzeb Klientów
  • inicjatywa własna i zaangażowanie w pracę

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • atrakcyjny system wynagrodzeń i premii zależny od osiąganych wyników, widełki: 2,5-4 tyś netto/mc przy Uop  plus 2-3 razy tyle z prowizji
  • samochód służbowy, także do użytku prywatnego przy osiąganych odpowiednich wynikach sprzedaży oraz niezbędne narzędzia w pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet profesjonalnych szkoleń sprzedażowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez formularz dostępny pod linkiem:

Pamiętaj o RODO i zgodzie na przetwarzanie danych osobowych!

Sam nie szukasz pracy? Będę wdzięczna za rekomendację. Kontakt z wybranymi Kandydatami do 24h, szybki feedback.