MAN Truck & Bus Polska – Mechanik samochodowy

29 listopada 2023, 15:11

MAN Truck & Bus Polska Sp. z o.o.

MAN Truck & Bus Polska jest obecna na polskim rynku od ponad 30 lat. Poza sprzedażą pojazdów ciężarowych oraz autobusów marki MAN i Neoplan, oferuje również obsługę posprzedażną – naprawy, przeglądy, sprzedaż oryginalnych części zamiennych, a także kontrakty serwisowe, usługę Assistance Mobile 24, system zarządzania flotą MAN Telematics®, jak również, w ramach oferty Akademii MAN, szkolenia techniczne dla mechaników oraz trening jazdy ekonomicznej MAN ProfiDrive® dla kierowców.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MECHANIK SAMOCHODOWY
Miejsce pracy: Różne lokalizacje w Polsce

Twoje zadania:

  • naprawa i obsługa techniczna samochodów ciężarowych.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne;
  • doświadczenie w pracy w warsztacie samochodowym;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy;
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych;
  • sumienności i staranności w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • orientacja na potrzeby klienta;
  • komunikatywność;
  • dyspozycyjność;
  • prawo jazdy min kat. B

Oferujemy:

  • pracę w polskich strukturach niemieckiej, profesjonalnej marki samochodowej;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • szkolenia specjalistyczne;
  • rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie.

Praca w różnych lokalizacjach:

  • Modlnica k/Krakowa ( małopolskie)
  • Sady k/Poznania (wielkopolskie)
  • Czeladź (śląskie)
  • Gdańsk (pomorskie)
  • Wolica k/ Nadarzyna (mazowieckie)
  • Małopole (mazowieckie)
  • Wrocław (dolnośląskie)

Aplikując przez link- prośba o wskazanie regionu odpowiadającemu konkretnej lokalizacji
Link aplikacyjny: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Mechanik-motofocus/5070-3122-25-spa-2862.html