Opony, które atakują ludzi [Film]

6 lipca 2016, 12:49

Masz zły dzień w pracy? Nie martw się, zawsze mogło być gorzej. Pomyśl sobie o mechanikach, którzy zostali zaatakowani we własnym warsztacie. I to przez zwykłe… opony.

Właśnie dlatego praca wulkanizatora wymaga tak dużej uwagi i przestrzegania przepisów BHP. Opony potrafią być niebezpieczne, ich niekontrolowany wybuch powoduje sytuacje, które mogą zaszokować postronnych obserwatorów. Skrajne przypadki dobrze pokazuje poniższy film:

Takie zdarzenia zdecydowanie podnoszą ciśnienie (nomen omen). Czy zdarzyła się Wam kiedyś podobna sytuacja?

Dowiedz się więcej

Najtańszy patent na sportowy wydech
Najtańszy patent na sportowy wydech

Rasowy dźwięk z rury wydechowej za mniej niż 5 zł? To możliwe. Wszak, kiedy do warsztatu zawita nuda, do głowy przychodzą najdziwniejsze pomysły… Trudno traktować operację tuningową, polegającą na założeniu na końcówkę wydechu Malucha kawałka dętki rowerowej inaczej niż jako żart. Zaangażowanie autora filmu w proceder wywołuje jednak szczery uśmiech. Wbrew wszelkiej logice, trzeba przyznać, […]

Silnik krokowy – jak działa, po co jest i dlaczego się psuje?
Silnik krokowy – jak działa, po co jest i dlaczego się psuje?

Silnik krokowy to niewielka część układu dolotowego samochodu, którego funkcja jest na tyle istotna, że bez niego niemożliwe byłoby poruszanie się pojazdem. Sprawdź, jak działa silnik krokowy, jaka jest jego funkcja, a także z jakiego powodu może się zepsuć.

Rama blacharska – a po co?
Rama blacharska – a po co?

Rosjanie słyną z nietypowych rozwiązań, które – co zaskakujące – często działają. Ta zasada tyczy się również napraw blacharsko-lakierniczych. Oto, jak nasi wschodni sąsiedzi radzą sobie z brakiem ramy blacharskiej. Co sądzicie o takim rozwiązaniu?

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

waldi, 7 lipca 2016, 7:40 0 0

naigorsze są te lumpy używane co przywożą dziady do zakładania wywaliło mi kilka nailepiej nie montować dziadostwa

Odpowiedz