Nowe rozwiązania pneumatyczne w firmie Elcamp

14 listopada 2012, 13:08

Elcamp wprowadza na polski rynek pełne zawieszenia pneumatyczne oraz stabilizujące podpory hydrauliczne do pojazdów dostawczych, jak Fiat Ducato, Ford Transit, czy Renault Master. Rozwiązania dostarczają holenderskie marki VB-Airsuspension i E&P Hydraulics.

Pełne zawieszenia pneumatyczne marki VB-Airsuspension to rozwiązanie zapewniające nie tylko komfort, ale też podnoszące bezpieczeństwo i ekonomię jazdy. Zawieszenia te – w odróżnieniu od zawieszeń wspomagających – umożliwiają:

  • automatyczne wypoziomowanie pojazdu
  • skonfigurowanie trzech wysokości na których zawieszenie może pracować – wysokość standardowa do jazdy, wysokość off-road (podniesiona) do jazdy w terenie z ograniczoną prędkością, wysokość access (obniżoną) w przypadku niskich garaży, przejazdów pod mostami, wiaduktami
  • przechylenie pojazdu na jedną stronę w celu ułatwienia załadunku/rozładunku
     

Często stosowanym w mobilnych serwisach, a dostępnym w ofercie Elcamp, rozwiązaniem są stabilizujące podpory hydrauliczne E&P, które mogą unieść pojazd o masie 7,5 tony.

Produkty marki E&P Hydraulics same ustawiają pojazd w wypoziomowanej pozycji dzięki automatycznemu sterowaniu. Dzięki współpracy obu producentów, pełne zawieszenie pneumatyczne VB-Airsuspension oraz stabilizujące podpory hydrauliczne E&P Hydraulics mogą zostać wspólnie zaprogramowane, co znacznie ułatwia ich późniejszą obsługę.

 

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Pneumatyczne zawieszenia wspomagające Elcamp
Pneumatyczne zawieszenia wspomagające Elcamp

Do pojazdów pracujących z dużymi obciążeniami firma Elcamp proponuje dodatkowe pneumatyczne zawieszenie wspomagające produkowane zgodnie z wytycznymi producentów pojazdów przez europejską firmę Drive Rite, należącą do grupy Firestone, dostawcę elementów gumowych dla motoryzacji i przemysłu. Pneumatyczne zawieszenie wspomagające wykorzystuje oryginalne elementy zawieszenia wzmacniając je i stabilizując. Dzięki przeniesieniu części obciążenia na poduszkę pneumatyczną (przy maksymalnych […]

Elcamp: Zawieszenia pneumatyczne dla wymagających
Elcamp: Zawieszenia pneumatyczne dla wymagających

Pełne zawieszenia pneumatyczne, oferowane przez firmę Elcamp, to doskonałe rozwiązanie dla wymagających klientów – wyspecjalizowane produkty VB-Airsupension oraz Goldschmitt zwiększają funkcjonalność pojazdu, umożliwiając zmianę wysokości oraz przechylanie go. Rozwiązania, które umożliwiają automatyczne poziomowanie, przechylanie pojazdu, konfigurację trzech wysokości pracy zawieszenia (standardową, podniesioną – do jazdy w terenie, obniżoną – do przejazdu pod mostami, wiaduktami). Szczegółowe […]

Nowe produkty w ofercie Elcamp
Nowe produkty w ofercie Elcamp

Elcamp – dystrybutor pełnych i wspomagających zawieszeń pneumatycznych, rozszerzył swoją ofertę o nowe referencje. Dystrybutor wprowadza kolejne indeksy Drive Rite, VB-Airsupension i Goldschmitt oraz zestawy naprawcze elementów i podzespołów. Wśród nowości znalazły się: Drive Rite – zawieszenie do Mercedesa Sprintera/Volkswagena Craftera, wzmacniane, do pojazdów o maksymalnym rozstawie osi – indeks – W21-760-3502D Detektor gazu Waeco […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 16 listopada 2012, 8:14 0 0

Tak się ogłaszają ale na maile nie odpowiadają . Wysłałem zapytanie o proponowany zestaw pneunatyczny i nic !! nikt nie odpisał ,choćby czy posiadają do danego modelu czy nie .
Najpierw nauczcie się obsługi klienta a potem ogłaszjcie swiatu o swoim istnieniu !!!!!

Odpowiedz