Wpadka: Samochody Honda Jazz

, 2 kwietnia 2009, 0:00

Honda Poland powiadomiła, że w niektórych egzemplarzach modelu Jazz (GG2 i GG3) może brakować śrub stabilizujących kurtynę boczną oraz pasy bezpieczeństwa pojazdu. W skrajnych przypadkach może to doprowadzić do nieprawidłowego funkcjonowania tych elementów i niewystarczającej ochrony kierowcy i pasażera w trakcie ewentualnego wypadku.

W Polsce problem może dotyczyć 64 samochodów. Ich właściciele zostaną poinformowani listownie o stwierdzonym zagrożeniu oraz zaproszeni do ASO w celu dokonania przeglądu śrub i w razie potrzeby uzupełnienia brakujących. Koszty kontroli i ewentualnej naprawy zostaną w całości pokryte przez producenta samochodu. Lista numerów VIN w załączniku.

Źródło UOKIK 2009-04-01

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 2 kwietnia 2009, 0:00 0 0

To Honda Jazz wyprodukowana w Chinach i wszystko jasne :-)))))))

Odpowiedz

Anonim, 2 kwietnia 2009, 0:00 0 0

A podobno dbają o jakość, a ich części lepsze od pozostałych, a co jak ich nie zamontują?

Odpowiedz

Anonim, 2 kwietnia 2009, 0:00 0 0

pewnie śrubki wyniósł magazynier i zmontuje sobie rower

Odpowiedz

Anonim, 2 kwietnia 2009, 0:00 0 0

do konkurencji....jak tak mówisz i piszesz zarazem na forum to oznacza ze u ciebie sie to dzieje..co? nie ładnie panie albo pani konkurencjo tak mówić o swoich i z góry zakładac ze ci nawet srubki kradną...aż tak żle u ciebie...może powinienesz więcej magazynierom płacić to nawet śrubki ci nie wyniosą...dziekuje za taką biedronkę...

Odpowiedz