Samochód staje w płomieniach po zwykłej wymianie oleju [Film]

, 2 listopada 2016, 9:24

Standardowa procedura wymiany oleju może okazać się trudniejsza niż się spodziewacie. Gdy coś pójdzie nie tak, samochód może nagle… spłonąć!

Ten Chevrolet Impala przejechał już ponad 283 tysiące mil. Autor filmu zapewnia, że serwis olejowy był w nim wykonywany regularnie.

Tym razem coś jednak poszło nie tak. Po zakończonej wymianie oleju, mechanik uruchomił auto, a to… nagle stanęło w płomieniach.

Na szczęście obyło się bez większych konsekwencji. Autor filmu informuje, że Chevrolet został naprawiony i nadal jeździ po ulicach. 

Jak myślicie, co mogło być bezpośrednią przyczyną pożaru silnika w tej sytuacji?

Dowiedz się więcej

Rosyjski mechanik i głupi zakład z rurą wydechową [Film]
Rosyjski mechanik i głupi zakład z rurą wydechową [Film]

Podpuszczanie kolegów to świetna zabawa, umilająca czas pracy. Tym razem jednak pracownicy rosyjskiego warsztatu samochodowego nieco przesadzili. Zobaczcie, co stało się jednemu z nich po bliskim kontakcie z rurą wydechową pojazdu. Każdy, kto wie, jak działa układ wydechowy w samochodzie mógł spodziewać się właśnie takiego rezultatu. Być może pracownicy warsztatu, którzy podpuścili kolegę do wykonania […]

Pierwsza wymiana oleju w silniku po… 45 tysiącach kilometrów [Zobacz video]
Pierwsza wymiana oleju w silniku po… 45 tysiącach kilometrów [Zobacz video]

Producenci samochodów starają się maksymalnie wydłużyć odstępy pomiędzy wymianami oleju. Nie jest to raczej ruch w dobrą stronę. Właściciel Kii Soul nabył swoje auto w salonie, a następnie przejechał ponad 45 tys. km nim zorientował się, że należało zgłosić się do serwisu… Nowe auto z niedotartym silnikiem przejechało ponad 45 tysięcy kilometrów na tym samym […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!