JC Auto Tuning Division

25 maja 2005, 0:00

W dziale tuningu JC Auto S.A. pojawił się zbudowany dla potrzeb reklamowych firmowy samochód tuningowy, tzw. Demo – car. Jest nim Skoda Fabia 1.9 TDI, która została od podstaw przebudowana w taki sposób, aby mogła z powodzeniem brać udział w wyścigach samochodowych na dystansie 1/4 mili w klasie diesel.
Dnia 28 kwietnia 2005 roku pracownicy działu tuningu poddali wyścigowy samochód JC profesjonalnym testom pomiarowym wykorzystując do tego płytę lotniska w Modlinie. Okazało się, że zgodnie z oczekiwaniami kierowcy Skody będą mogli bez kompleksów rywalizować z najszybszymi autami wyścigowymi w swojej klasie. Ponadto, z czego pracownicy działu tuningu są szczególnie dumni, aby osiągać takie wyniki, dieslowski silnik samochodu został wyposażony w instalację podtlenku azotu.
Na efekty nie trzeba było długo czekać. Podczas pierwszego etapu rozgrywających się w ramach sprintu samochodowego Mistrzostw Polski Skoda JC Auto Tuning Division zaprezentowała się szerszej rzeszy publiczności i od razu zajęła IV miejsce. Z kolei, podczas już następnego startu w miejscowości Szymany na Mazurach, uplasowała się na pierwszym miejscu podium.
Wyścigowe rezultaty firmowego samochodu JC Auto S.A. mówią same za siebie. JC Auto ma nadzieję, że jego dalsze sukcesy będą równie spektakularne i, że jakość i solidność funkcjonowania całego teamu JC Auto Tuning Division na stałe utrwali się w świadomości klientów firmy stając się jednocześnie jej doskonałą wizytówką.

Opublikowane przez: Redakcja