Dwufunkcyjna lampa MaxLed

26 maja 2014, 10:17

Lampa MaxLed DUOLIGHT łączy w sobie tradycyjne światła przeciwmgłowe oraz światła do jazdy dziennej RLD. Uchwyty i przejściówki tych lamp pasują do kilkudziesięciu modeli samochodów.

Pierwsza funkcja to światło przeciwmgłowe. Dzięki zastosowaniu mocnych diod 10W, światło te jest mocniejsze, niż te montowane na pierwszy montaż, ale również i atrakcyjniejsze dzięki zastosowaniu białej barwy (barwa 6000k jak w seryjnie montowanych żarnikach xenonowych).

Drugą funkcją tych lamp jest światło dzienne DRL w postaci linii świetlnej. Światło dzienne zostało skonstruowane w kształcie ringu, który znany jest między innymi z nowych modeli BMW. Moc światła dziennego to 9,5W na stronę.

Uchwyty zastosowane w tych lampach, odpowiada temu, który zastosowano w wielu popularnych modelach aut. W komplecie znajdują się 3 rodzaje przejściówek: H8, H11, 9005/9006, dzięki którym podpięcie światła przeciwmgielnego jest nieskomplikowane.

Dowiedz się więcej

MaxLed poczas targów ProfiAuto Show
MaxLed poczas targów ProfiAuto Show

MaxLed, producent oświetlenia LED do samochodów osobowych, zaprezentuje nowe produkty oraz podzieli się wiedzą dotyczącą aktualnych towarów podczas targów ProfiAuto Show w Katowicach, 7 i 8 czerwca 2014 r. Zaplanowano także szkolenie. Szkolenie dotyczące oświetlenia do jazdy dziennej, podczas którego . Podczas szkolenia słuchacze będą mogli zaczerpnąć informacji na temat właściwego i legalnego montażu oświetlenia […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!