Prezentacja nowej linii produktów APP Quartz

18 marca 2015, 14:26

Innowacyjne produkty mogą być źródłem codziennych oszczędności w warsztacie lakierniczym – przekonywali przedstawiciele APP w trakcie prezentacji najnowszej linii produktów premium APP Quartz.

Linia APP Quartz ma być nowym rozdziałem w historii firmy – wprowadzono produkty o najwyższych parametrach użytkowych z dostępnych na rynku. Opakowania dla nowej linii zostały zaprojektowane tak, by podkreślić i wyróżnić nowy segment premium w ofercie APP. W linii APP QUARTZ ukazywać się będą zarówno artykuły chemii lakierniczej jak również wyselekcjonowane ze względu na jakość produkty do autokosmetyki oraz środki ochrony BHP.

Spotkanie we Wrześni poświęcone prezentacji lakieru bezbarwnego Quartz 301 było okazją do nakreślenia perspektyw rozwoju oferty, w tym wprowadzenia w najbliższym czasie nowego kombinezonu lakierniczego oraz pasty polerskiej.

Linia APP Quartz względu na swoje cechy adresowana jest do wszystkich warsztatów. Doskonale sprawdza się w ASO oraz dużych warsztatach, w których ważna jest szybkość naprawy.

Centralną częścią wydarzenia był pokaz zastosowania nowego szybkoschnącego, dwuskładnikowego, akrylowego lakieru bezbarwnego klasy 420. Piotr Olejnik – Kierownik Centrum Szkoleniowego APP zademonstrował właściwości nowego lakieru. Podkreślił korzyści wynikające z dobrej rozlewności oraz łatwości mieszania z utwardzaczem normalnym lub szybkim z linii APP Quartz. Wskazał korzyści wynikające z długiego czasu otwarcia lakieru. Następnie już w kabinie pokazał na 2 elementach możliwość nakładania lakieru zarówno na półtora lub dwie warstwy. Wrażenie robi czas schnięcia lakieru, który w kabinie, w temperaturze 60 st. C wynosi 15 minut. Dzięki wysokiej zawartości cząsteczek stałych lakier po utwardzeniu gwarantuje wysoki połysk i dużą przejrzystość o czym przekonali się obecni na spotkaniu dziennikarze. Ubrani w kombinezony i maseczki mieli okazję na chwilę zamienić się w lakierników i polakierować modele Lamborghini. Nadwozia miniaturowych aut już po kilku minutach błyszczały charakterystyczną dla APP czerwienią.

Wizyta we Wrześni dla wielu była okazją do poznania firmy, określającej się mianem lidera w dystrybucji artykułów lakierniczych w Polsce oraz w przeszło 20 krajach świata. Sercem firmy jest ogromny, mogący pomieścić ponad 15000 palet, w pełni zautomatyzowany, magazyn. Dzięki sprawnej logistyce, w 3 h od złożenia zamówienia produkt wysyłany jest do klienta.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 21 marca 2015, 9:43 0 0

tyle dobrodziejstwa do wypicia :)

Odpowiedz