W lipcu ruszą pierwsze franczyzowe myjnie przy Tesco

, 29 czerwca 2011, 12:17

W lipcu 2011 zostaną uruchomione pierwsze partnerskie myjnie pod szyldem Auto-Spa. Wszystkie zlokalizowane będą przy marketach Tesco.

Auto-Spa w ciągu dwóch miesięcy podpisało pięć umów franczyzowych. Jako pierwsi z usług franczyzobiorców skorzystają klienci hipermarketów Tesco w Katowicach i Chorzowie. Kolejne wybudowane zostaną w Warszawie i Bytomiu. Śląskie obiekty liczyć będą 3 stanowiska – stołeczna inwestycja już 6.

Intensywne tempo budowy sieci franczyzowej możliwe jest dzięki finansowaniu, jakie zaproponowaliśmy biorcom licencji Auto-Spa. Dzięki atrakcyjnym warunkom inwestycyjnym nasi franczyzobiorcy decydują się często na zakup nie jednej, ale nawet dwóch myjni jednocześnie. Dodatkowym atutem są lokalizacje przy hipermarketach Tesco – mówi Sławomir Decewicz, prezes zarządu Auto-Spa.

Nowe punkty będą powstawać nie tylko w pobliżu sklepów brytyjskiej sieci, bowiem firma pozyskuje też lokalizacje wokół innych centrów handlowych – mamy nadzieję, że prowadzone obecnie rozmowy zaowocują w najbliższych tygodniach co najmniej jednym nowym partnerem  – dodaje Decewicz.

Do końca roku pod marką Auto-Spa może działać nawet 60 myjni, z czego połowa na zasadzie franczyzy. Wysoką dynamikę rozwoju firma planuje utrzymać dzięki środkom pozyskanym na NewConnect. Spółka zmierza pojawić się na rynku alternatywnym jeszcze w tym roku.

 

Dowiedz się więcej

Auto-Spa pozyskała z prywatnej emisji 1,2 mln zł
Auto-Spa pozyskała z prywatnej emisji 1,2 mln zł

Ogólnopolska sieć myjni bezdotykowych Auto-Spa zamknęła prywatną emisję akcji, z której pozyskała 1,2 mln zł. Prywatna emisja to pierwszy krok związany z pozyskaniem kapitału na rozwój spółki. Auto-Spa planuje kolejne, z których docelowo chce pozyskać 8 mln zł. Zgromadzony kapitał zostanie w całości przeznaczony na rozwój sieci myjni bezdotykowych. W IV kwartale 2011 roku Auto-Spa […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 5 lipca 2011, 15:18 0 0

Stacje paliw od Tesco, teraz myjnia. Późnej może jakiś bar z sajgonkami?

Odpowiedz