Nowości firmy Alpine

28 marca 2007, 0:00

Kaseta odeszła w niepamięć ładnych kilka lat temu. Czy to samo grozi płycie CD?
Firma Alpine, zaprezentowała nowe radioodtwarzacze mogące zagrozić pozycji srebrnego krążka. Za sprawą rozwiązania umożliwiającego odtwarzanie ulubionej muzyki z popularnego iPod’a, płyta CD może niebawem odejść do lamusa. Jeśli jednak mamy do niej sentyment, standardem w każdej jednostce sterującej jest odtwarzacz płyt MP3 i WMA.

Modele – CDA-9885R oraz CDA-9883R – to nowość Alpinie na 2007 rok. Posiadają łącze Bluetooth, podłączane tak jak i-Pod poprzez złącze Full-Speed. Ponadto nowe modele Alpine posiadają m.in.: możliwość sterowania z fabrycznego pilota (po zastosowaniu interfejsu), wbudowany wzmacniacz o mocy 4x50W, kontrolę poziomu subwoofera, wyjście na wzmacniacz zewnętrzny, nie wspominając o takich podstawowych funkcjach jak RDS, czy automatyczne strojenie stacji. Oczywiście wszystkie radioodtwarzacze CDE oprócz fabrycznie nagranych płyt czytają również płyty CD-R oraz CD-RW, pliki MP3.
Model CDA-9883R posiada czterokolorowy wyświetlacz, co pozwala na dopasowanie go do prawie każdego koloru podświetlenia deski rozdzielczej auta.
Aby zapewnić jak najlepsze „panowanie” nad dźwiękiem od lat proponowane jest w każdym modelu wyjście na subwoofer z kontrolą poziomu oraz możliwość wyboru częstotliwości regulacji tonów niskich jak i wysokich.

Każdy z odtwarzaczy Alpine zapewnia pełną, intuicyjną, szybką i bezproblemową obsługę iPod’ów Apple wraz z doładowywaniem ich baterii poprzez łącze iPod Full Speed.
Ceny:
CDE-9883R – 999 zł
CDE-9885R – 1399 zł
Wszystkie modele sprzętu Alpine objęte są 2 letnią gwarancją.

Wyłączny przedstawiciel Alpine w Polsce:
Horn Distribution S.A.,

Tel.: 22 331 55 55
www.horn.pl

 

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!