AutoMapa – dwa razy więcej za połowę ceny

21 grudnia 2006, 0:00

W ciągu dwóch lat AutoMapa obniżyła dwukrotnie cenę jednocześnie oferując 2 razy więcej danych.
Trzecią już w tym roku aktualizację systemu można pobrać ze stron www.AutoMapa.pl

Tuż przed okresem świątecznym AutoMapa udostępniła trzecią już w tym roku aktualizację map, w której oferuje swoim użytkownikom pełne pokrycie dróg wszystkich kategorii oraz 1250 planów nawigacyjnych największych miejscowości. AutoMapa XL po raz pierwszy udostępnia plany nawigacyjne wszystkich 890 istniejących w kraju miast. W tym również plan Wojnicza, który otrzyma prawa miejskie 1 stycznia 2007 roku. Bezpieczną i wygodną nawigację po wszystkich zakątkach Polski ułatwiają informacje o 52 490 miejscowościach oraz ponad 1,6 milion obrysów budynków, do których dopasowane są punktowe adresy. Ponad 1.2 miliona takich precyzyjnych adresów to kolejna cecha, jaką może się pochwalić ten produkt.

Istotnym dla kierowców elementem są punkty użyteczności publicznej (POI). Zarówno te wbudowane w mapy w liczbie ponad 60 tysięcy jak i te, które pobrać można z serwisu www. poi. mobilne .net tworzonego przez i dla użytkowników AutoMapy. Łączna liczba obiektów POI przekroczyła już 113 tysięcy i wciąż rośnie. Podczas pracy nad aktualizacją map pod uwagę brane są zawsze zgłoszenia, które na bieżąco napływają od użytkowników systemu.

Najnowsze mapy dostępne są do pobrania na stronach www.AutoMapa.pl. Dla posiadaczy aktywnej subskrypcji AutoMapy aktualizacja jest bezpłatna. Przedłużenie wygasłej subskrypcji wykupić można u jednego z autoryzowanych sprzedawców.

 

 

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!