Wybierz się na Targi Techniki Motoryzacyjnej

27 stycznia 2016, 14:02

Na przełomie marca i kwietnia odbędzie się cykliczna impreza targowa dla profesjonalistów z branży warsztatowej. Czym tym razem zaskoczą nas poznańskie Targi Techniki Motoryzacyjnej?

Impreza powraca po dwóch latach (cykl ustalony przez organizatorów). Odbędzie się tradycyjnie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Potrwa cztery dni – od 31 marca do 3 kwietnia. Hale targowe będą czekały na gości w godzinach 10.00-18.00. Ceny biletów jednorazowych rozpoczynają się od 15 zł (sklep online po wypełnieniu ankiety).

W gronie wystawców znaleźli się m.in. producenci części samochodowych, wyposażenia warsztatowego, oferenci usług związanych z branżą motoryzacyjną. Na liście są stoiska międzynarodowych koncernów jak i mniejszych, znanych lokalnie firm.

Zobacz listę wystawców Targów Techniki Motoryzacyjnej 2016

Zwiedzanie stoisk to nie jedyna atrakcja. W czasie TTM odbędzie się kilka imprez towarzyszących, m.in.

 

Targom technicznym towarzyszyć będzie największa polska wystawa samochodowa – Motor Show. Producenci i dealerzy samochodowi zaprezentują modele samochodów wchodzące na polski rynek, jak i te dobrze znane w nowych wersjach.

Więcej informacji na temat targów podamy już wkrótce.

Dowiedz się więcej

Weź udział w Ogólnopolskich Mistrzostwach Lakierników
Weź udział w Ogólnopolskich Mistrzostwach Lakierników

Rozpoczęła się rejestracja kandydatów do 2. edycji Mistrzostw Lakierników. Najlepsze zespoły z całej Polski, wyłonione po internetowych testach wiedzy lakierniczej staną do rywalizacji w finale, który odbędzie się podczas Targów Techniki Motoryzacyjnej Motor Show 2016 w Poznaniu. – „Mistrzostwa Młodych Lakierników to okazja do promowania najlepszych uczniów, nauczycieli zawodu i szkół. Możliwość aktywnego poszerzania wiedzy […]

Jesteś uczniem samochodówki? Sprawdź się w turnieju wiedzy.
Jesteś uczniem samochodówki? Sprawdź się w turnieju wiedzy.

Uczniowie szkół o profilu samochodowym zmierzą się w Ogólnopolskim Turniej Wiedzy Samochodowej. Co przygotowali organizatorzy 22. edycji tego konkursu? Łączna pula nagród to ponad 100 tysięcy złotych. Zwycięzca Turnieju otrzyma roczne stypendium, ufundowane przez Stowarzyszenie Techniki Motoryzacyjnej. Do najlepszych szkół i uczniów trafią ponadto tak wartościowe trofea jak montażownica, wyważarka, dźwignik kanałowy, prostowarka do felg, […]

Forum Warsztatowe na targach TTM 2016
Forum Warsztatowe na targach TTM 2016

Tak jak w latach ubiegłych, podczas poznańskich Targów Techniki Motoryzacyjnej odbędzie się Forum Warsztatowe. Zostanie zorganizowane już po raz trzynasty przez firmę Best Products oraz Dyrekcję Międzynarodowych Targów Poznańskich. Cykl prelekcji wpisał się już na stałe w kalendarz imprez towarzyszących targom TTM. W tym roku Forum odbędzie się w dniach 1 i 2 kwietnia 2016 […]

Wiemy, kto otrzyma Złote Medale na Targach Techniki Motoryzacyjnej 2016
Wiemy, kto otrzyma Złote Medale na Targach Techniki Motoryzacyjnej 2016

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana po wnikliwej ocenie ekspertów innowacyjnym produktom. Jury konkursu o Złoty Medal pod przewodnictwem, prof. dr hab. Wiesława Zwierzyckiego, Dyrektora Instytutu Maszyn Roboczych i Pojazdów Samochodowych Politechniki Poznańskiej, przyznało w tym roku 22 produktom to zaszczytne wyróżnienie. Złoci Medaliści będą prezentowani […]

TEXA zaprasza na swoje stoisko na targach TTM 2016
TEXA zaprasza na swoje stoisko na targach TTM 2016

TEXA weźmie udział w zbliżających się Targach Techniki Motoryzacyjnej, które odbędą się w dniach 31 marca-3 kwietnia w Poznaniu. Firma zaprezentuje m.in. sprzęt warsztatowy, służący do diagnostyki pojazdów, obsługi systemu TPMS czy klimatyzacji.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Wystawca, 28 stycznia 2016, 0:18 0 0

Warto w ogóle tam się wystawiać? Słyszałem, że te targi upadają.

Odpowiedz

Nico, 21 marca 2016, 16:43 0 0

Przeciez na targach np Intercarsu jest 10 razy wiecej wystawcow.

Odpowiedz