Nagrody od GMP za zdjęcia z warsztatu

15 maja 2013, 16:11

Producent akcesoriów, narzędzi, pasów transportowych GMP zaprasza do wzięcia udziału w swoim najnowszym konkursie. Do wygrania bony na zakupy produktów przydatnych w warsztacie.

Konkurs GMP

Praca mechanika nie zawsze musi być nudna – można ją sobie umilić. Dzięki konkursowi mechanicy mogą pokazać jak pracują. Zabawa polega na wysyłaniu zdjęć, wykonanych w warsztatach naszych Czytelników. Nagrody będą przyznawane za dwa rodzaje fotografii:

1. Wystarczy zrobić zdjęcie dotyczące zabawnego zdarzenia, które ostatnio miało miejsce w Twoim warsztacie. Wygrywa ten, kto wykaże się największym poczuciem humoru.

2. Drugi typ zdjęć, na które czekają organizatorzy konkursu to zdjęcia ciekawych samochodów, które ostatnio Konkurs GMPgościły w warsztatach uczestników zabawy. Sportowe, zabytkowe, zdezelowane, niepowtarzalne, szybkie – zdjęcia takich samochodów mogą zapewnić zwycięstwo w konkursie.

Co tydzień do wygrania bon o wartości 100 zł na zakupy akcesoriów, narzędzi i pasów transportowych marki GMP. Po zakończeniu zabawy (15 lipca 2013 r.) spośród zwycięzców tygodnia, zwycięzcę całego konkursu wybiorą Internauci. Otrzyma on nagrodę wartości 500 zł.

Szczegóły konkursu na załączonej ulotce

Opublikowane przez: Redakcja
Materiał przygotowany przez reklamodawcę

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!