Würth Polska w setce rankingu Firm 25-lecia III RP

, 9 lipca 2015, 9:36

Dziennik „Rzeczpospolita” opublikował ranking 100 najbardziej stabilnych i rentownych przedsiębiorstw ostatniego 25-lecia. W tym gronie znalazła się firma Würth Polska.

Statuetkę w kategorii „zysk za 25 lat nieprzerwanej działalności na rynku” przedstawiciel firmy odebrał podczas gali finałowej rankingu 30 czerwca 2015 r. Ranking „Firmy 25-lecia III Rzeczpospolitej Polskiej” został przygotowany na podstawie sumy zysku netto przedsiębiorstwa w dekadzie 2003-2012. Wzięły w nim udział firmy, które powstały w okresie transformacji gospodarczo-ustrojowej i z powodzeniem funkcjonują do dnia dzisiejszego.

Würth to marka znana na całym świecie, o czym świadczy jej obecność w 80 krajach na wszystkich kontynentach. Firma w tym roku obchodzi jubileusz 25-lecia istnienia na polskim rynku, gdzie obecnie posiada 16 sklepów i planuje otwarcie kolejnych placówek. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w technikach montażu oraz sprzedaży narzędzi. W swojej ofercie posiada ponad 100 tys. produktów oraz patentów dla branży motoryzacyjnej, metalowej, budowlanej i meblowej. Nieprzerwanie od dekady firma WürthPolska ma dodatni wynik finansowy, dzięki czemu została laureatem rankingu opublikowanego w dzienniku „Rzeczpospolita”.

W gali finałowej rankingu, która odbyła się 30 czerwca br., firmę reprezentował Robert Karolak, Dyrektor Marketingu.

– „„To dla Würth Polska zaszczyt znaleźć się w tym prestiżowym rankingu, w gronie najlepszych firm Polski ostatniego 25-lecia. Wyróżnienie  pokazuje, jak wiele pracy włożyliśmy w rozwój firmy, w budowanie relacji z klientami, a także utwierdza w przekonaniu, że strategia jest słuszna, a wybrany kierunek właściwy” – mówi Robert Karolak.

W ramach wydarzenia odbyła się konferencja na temat wzrostu gospodarczego, sytuacji firm oraz pracodawców na polskim rynku. Następnie wszystkim wyróżnionym firmom zostały wręczone statuetki.

Dowiedz się więcej

Dni otwarte w salonach Würth Polska
Dni otwarte w salonach Würth Polska

Z okazji 25-lecia istnienia firmy Würth na polskim rynku, a także 70. urodzin spółki-matki, organizowana jest seria kilkunastu dni otwartych w sklepach na terenie całego kraju. Te wydarzenia to okazja dla klientów do skorzystania z ciekawych prezentacji, konsultacji oraz porad specjalistów. Organizowane pod hasłem „Wiosenna świeżość z Würth” dni otwarte dadzą możliwość skorzystania z wielu […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!