Rusza rejestracja na Kongres SDCM

, 20 października 2021, 17:54

Rejestracja uczestników na organizowany przez Stowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych (SDCM) XVI Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego właśnie wystartowała. Wydarzenie to odbędzie się w dniach 8-9 grudnia w Warszawie w Hotelu Sound Garden.

Aby zgłosić swój udział należy wypełnić formularz dostępny na stronie: https://kongres.sdcm.pl/.

Organizatorzy liczą, że wydarzenie to odbędzie się bez zakłóceń i ograniczeń, w tradycyjnej stacjonarnej formule, jednak wszystko będzie zależało od aktualnej sytuacji epidemicznej w kraju.

Tegoroczny Kongres transmitowany będzie także na żywo w Internecie. Osoby, które wypełnią formularz na stronie https://kongres.sdcm.pl/ otrzymają link do transmisji oraz przypomnienie o nadchodzącym wydarzeniu.

Cała motoryzacja w jednym miejscu – bogaty program Kongresu

Na stronie internetowej dostępny jest już także program Kongresu. Dwa grudniowe dni będą obfitowały w szereg sesji i prezentacji, które powinny zainteresować każdą osobę, która zawodowo związana jest z branżą motoryzacyjną.

– Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej XVI Kongresu, zapoznania się z programem wydarzenia oraz przede wszystkim do rejestracji. Ważnych tematów do omówienia jest wiele, więc warto już teraz zarezerwować sobie czas 8 i 9 grudnia – mówi Tomasz Bęben, Dyrektor Zarządzający SDCM.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!