Motoryzacja w czasie pandemii – weź udział w webinarze SDCM

, 3 czerwca 2020, 12:44

Stowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych organizuje  webinar, poświęcony aktualnej sytuacji w branży motoryzacyjnej. Aby wziąć udział, wystarczy zarejestrować się na wydarzenie.

Webinar odbędzie się 8 czerwca br. (poniedziałek) o godzinie 10.00.

Jak mocno skutki gospodarcze pandemii koronawirusa odczuła branża motoryzacyjna? Co zmieni się w motoryzacji, gdy uporamy się już z wirusem? Czy w obecnym kryzysie można upatrywać jakichkolwiek szans dla motoryzacji w przyszłości?

Na te i inne pytania odpowiedzą przedstawiciele Stowarzyszenia Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych (SDCM) w poniedziałek, podczas webinaru (8 czerwca br. o godzinie 10.00), gdzie przedstawiona zostanie także aktualna sytuacja w przemyśle i rynku motoryzacyjnym, poparta badaniami przeprowadzonymi przez SDCM wspólnie z MotoFocus.pl.

Liczba uczestników webinaru jest ograniczona. Aby zatem wziąć w nim udział, warto zarejestrować się już teraz. W tym celu:

Kliknij tutaj

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

kliman, 4 czerwca 2020, 17:28 3 0

Komu robi się webinar w poniedziałek o godz 10? Jak wtedy wszyscy są w pracy. Temat pewnie ciekawy ale nie nie na tygodniu. Dajcie potem z tego filmik, popcast czy co kolwiek, że na spacerze mogę sobie tego odsłuchać lub wieczorem po 19 oglądać

Odpowiedz