Rozstrzygnięcie konkursu z kalendarzami febi na rok 2020

, 16 stycznia 2020, 11:22

Zimne lodowce, kipiące z gorąca źródła, parująca ziemia: w tym roku plenerem nowego kalendarza warsztatowego febi była Islandia. W porównaniu do wszystkich wcześniejszych edycji w najnowszym kalendarzu na pierwszy plan bardziej wysunęły się krajobrazy. Znamy już zwycięzców konkursu, którzy otrzymają kalendarze.

Islandia oferuje mnóstwo spektakularnych motywów fotograficznych – od lodowca Vatnajökull, przez utworzone z zastygniętej lawy i porośnięte mchem tereny powulkaniczne, po imponujące wodospady. W maju 2019 na 22 plenerach zdjęciowych zrobiono ponad 6 000 fotografii, ale do ostatecznej wersji kalendarza trafiło tylko 12 najlepszych. Zdjęcia robiono również w miejscach, które wcześniej służyły już za plener zdjęciowy znanych filmów i seriali. I tak tytułowy motyw został sfotografowany w zatoce, w której przed kamerą jako James Bond wystąpił Pierce Brosnan. Albo motyw października: wodospad, który został wykorzystany jako sceneria przebojowego serialu „Gra o tron“.

Zobacz wybrane zdjęcia z kalendarza:

Zdjęcia nie były łatwym zadaniem dla modelek, ponieważ na miejscu panowała temperatura około siedmiu stopni Celsjusza. Ale trudy opłaciły się: 19-ste wydanie kalendarza febi łączy w sobie elegancję z żywiołami natury. Z pewnością w każdym warsztacie będzie przyciągał wzrok.  Aby mieć szansę na zdobycie kalendarza, wystarczyło odpowiedzieć na jedno pytanie:

Co najczęściej wpływa na Twoją decyzję przy zakupie klocków oraz tarcz hamulcowych?

Nagrody to 10 egzemplarzy kalendarza febi na rok 2020. Trafią one do następujących uczestników, którzy odpowiedzieli na powyższe pytanie najlepiej w opinii konkursowego jury:

  • Ryszard Bienia
  • Jacek Kolbiarz
  • Marcin Nowak
  • Paweł Orliński
  • Łukasz Szewczyk
  • Michał Domagalski
  • Jarosław Ochnik
  • Karol Dąbrowski
  • Mariusz Przybysz
  • Wojciech Pikuła

Nagrody zostaną wysłane pocztą. Zwycięzcom gratulujemy.

Zapraszamy do zaglądnięcia za kulisy sesji zdjęciowej kalendarza:

Konkurs trwał od 9 do 15 stycznia 2020 r.

Zapoznaj się z regulaminem >

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

REXI, 9 stycznia 2020, 13:55 1 -3

Nie chcę takiego kalendarza, brzydkie

Odpowiedz

Anonim, 11 stycznia 2020, 9:12 1 -4

Witam
Naj ważniejsze dla mnie jest Zdrowie i Bezpieczeństwo. Więc kupując jakiś produkt nie sugeruje się ceną , lecz musi on zapewnić bezpieczeństwo i służyć na długi okres .takim produktem są między innymi, tarcze i klocki hamulcowe VALEO ,które te warunki spełniają .
Polecam je wszystkim.
Pozdrawiam

Odpowiedz

asdasd, 12 stycznia 2020, 2:02 0 0

zawsze znajdzie się d**** który zamiast wysłać odpowiedź na EMAIL to napisze ją w komentarzu.. zawsze
witać to se możesz gości w progu

Odpowiedz

Bosch, 12 stycznia 2020, 12:22 7 0

Matko boska. Z lekka grubymi nićmi kryptoreklama VALEO. Z tego powodu nigdy już nie kupię

Odpowiedz