Wyraź opinię o sieciach warsztatowych – ankieta

, 4 września 2019, 14:32

W ostatnich latach widoczny jest wzrost liczby i roli sieci warsztatowych na polskim rynku napraw samochodów. Niektórzy analitycy zakładają, że do takich organizacji należy przyszłość, gdyż działając w pojedynkę, warsztaty nie będą w stanie zmierzyć się z czekającymi na nie w przyszłości wyzwaniami. Jaką opinię mają warsztatowcy? Zachęcamy do udziału w ankiecie na temat przynależności do sieci warsztatowych.

 

Ankieta została zakończona!

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Steff, 5 września 2019, 8:38 1 0

W sieciami warsztatowymi w Polsce jest tak, że ,,to zależy,, Byłem w jednej i byłem bardzo niezadowolony. Odszedłem i po dwóch latach ktoś mnie namówił na dołączenie do innej i teraz jestem bardzo zadowolony póki co. Nazw nie zdradzam, każdy kto zna temat pewnie się domyśli.

Odpowiedz

skpprzemek, 5 września 2019, 23:27 0 0

mnie tez namawiaja a moze podaj pierwsze litery tam gdzie byle i pierwsze gdzie jestes

Odpowiedz

Antoni, 8 września 2019, 10:57 0 0

W obecnej chwili sądzę, że wymagania stawiane w sieci serwisów BCS są bardzo wysokie i jednocześnie dają szerokie wsparcie w jego prowadzeniu.

Odpowiedz