Dwóch dużych producentów łączy siły

, 2 stycznia 2018, 11:06

Dwa przedsiębiorstwa, specjalizujące się w projektowaniu oraz produkcji pierścieni tłokowych – Hastings Manufacturing oraz Piston Rings Komarow ogłosiły fuzję.

– Hastings Manufacturing i Piston Rings Komarow łączą długie i pozytywne relacje – powiedział Ken Holbrook, prezes Hastings Manufacturing – Piston Rings Komarov jest liderem w dziedzinie projektowania i wytwarzania nowoczesnych pierścieni tłokowych, posiada ugruntowaną pozycję na rynku i obsługuje klientów na całym świecie, szczególnie w Europie i regionie Rosji. Z kolei Hastings Manufacturing od ponad 100 lat utrzymuje dominującą pozycję na rynku w obu Amerykach, Południowej Afryce i na Bliskim Wschodzie. Łącząc siły, obie firmy mogą wykorzystać swoją technologię i reputację, by jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby klientów.

Obecni i nowi klienci firmy mają skorzystać na połączeniu firm, dzięki szerszej ofercie produktowej, krótszym czasie realizacji zamówień oraz lepszym cenom.

– Uważamy, że połączenie dwóch równie dużych firm jest szansą na wzmocnienie naszej oferty na rynku. – powiedział Petr Masek, dyrektor generalny Piston Rings Komarov – W ciągu kilku następnych miesięcy opracujemy szczegółowy plan przejściowy, dostosowujący obie firmy do wspólnej pracy przy jednoczesnym dalszym funkcjonowaniu w swoich siedzibach.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!