Wyciągi spalin NORFI w niższej cenie dla uczestników konkursu „Warsztat Roku 2016”

, 30 września 2016, 10:59

Każdy warsztat, który zgłosił swój udział w konkursie „Warsztat Roku 2016” może zakupić w promocyjnej cenie dowolny wyciąg spalin z oferty NORFI

Promocję zorganizowano z okazji otrzymania przez NORFI Polska tytułu partnera konkursu „Warsztat Roku 2016” organizowanego przez Stowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych.

Dla uczestników konkursu korzyści są podwójne, z jednej strony to dobra okazja, by uzupełnić braki w wyposażeniu warsztatu przed sezonem grzewczym. Z drugiej możliwość zdobycia dodatkowych punktów podczas kolejnego etapu konkursu przeprowadzającego już w warsztacie uczestnika.

Jak wyjaśnia Jędrzej Siwek z NORFI Polska  – Postanowiliśmy zostać partnerem projektu Warsztat Roku 2016, gdyż jesteśmy przekonani, że zaproponowana przez SDCM forma konkursowa jest znakomitym sposobem na stworzenie dogodnych warunków sprzyjających rozwojowi warsztatów samochodowych. Z naszej perspektywy to jest niezwykle istotne, że wyciągi spalin stanowią jeden z punktów podlegających konkursowej weryfikacji.

Promocja potrwa do końca października br. Warsztaty zainteresowane skorzystaniem z promocji NORFI Polska są proszone o kontakt z biurem pod numerem telefonu 32 495 87 87 lub mailowo pisząc na adres info@norfi.pl.
 

Dowiedz się więcej

Nowy produkt oraz akcja promocyjna dla dotychczasowych klientów wyciągów spalin NORFI
Nowy produkt oraz akcja promocyjna dla dotychczasowych klientów wyciągów spalin NORFI

Wraz z wprowadzeniem na rynek polski nowego modelu Pojedynczego wyciągu spalin z balanserem, firma NORFI Polska dla swoich obecnych klientów zorganizowała specjalną akcję promocyjną. „Uznaliśmy, że nasi dotychczasowi klienci powinni mieć możliwość poszerzenia funkcjonalności posiadanych wyciągów NORFI tak jak to mogą zrobić nowi klienci nabywając nasz nowy produkt. Oznacza to, że klienci posiadający wyciąg spalin […]

NORFI na Automechanice 2016
NORFI na Automechanice 2016

Podczas tegorocznej edycji międzynarodowych targów Automechanika we Frankfurcie, firma NORFI Polska wraz z NORFI Absaugtechnik GmbH, zaprezentowała sztandarowe modele szynowych wyciągów spalin, takie jak ALU 150 i TECHNORAIL w wersjach standardowych oraz poszerzonych. Odwiedzenie stoiska NORFI było dobrą okazją do przyjrzenia się bliżej oferowanym produktom od strony technicznej jak również poznać różnice między poszczególnymi modelami […]

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Gregory, 7 kwietnia 2017, 10:09 0 0

miałem kiedyś, ale jakoś specjalnie nie byłem zadowolony. ostatnio zakupiłem wyciąg spalin od nortec, bo mam montażownice i wyważarkę od nich i jestem zadowolony to stwierdziłem, ze z wyciągiem będzie podobnie i nie zawiodłem się. pierwsza klasa urządzenia.

Odpowiedz