WashTec Polska zaprasza na Międzynarodowe Targi Paliwowe

, 28 września 2016, 12:48

Firma WashTec Polska Sp. z o.o., wiodący producent myjni samochodowych z ponad 50 – letnim doświadczeniem, zaprasza do odwiedzenia stanowiska firmy podczas Międzynarodowych Targów Paliwowych: Stacja i Biznes Przyszłości, które odbędą się w Hali Stulecia we Wrocławiu w dniach 5-6 października 2016.

Firma po raz kolejny chce udowodnić, że jest liderem na rynku światowym i globalnym wśród producentów myjni samochodowych. Na targach we Wrocławiu będzie prezentowana myjnia dwustanowiskowa JetWash oraz SoftCare Pro Classic. Myjnia bezdotykowa JetWash oferuje rozwiązania dla każdego obszaru zastosowań w zależności od potrzeb: od 1 do 8 stanowisk mycia w systemie kontenerowym, moduły myjące do 3 stanowisk mycia, system Rack do zabudowy w pomieszczeniu technicznym. SoftCare Pro Classic to automatyczna myjnia portalowa dla firm wykonujących od 400 myć miesięcznie. Model ten, przeznaczony jest do profesjonalnego mycia samochodów, wykorzystuje specjalnej jakości technologię SoftCare.

WashTec podczas tegorocznych targów paliwowych zaprezentuje się jako dostawca nie tylko wysokiej jakości technologii mycia “made in Germany”, ale również optymalnych rozwiązań dla wszystkich dalszych aspektów biznesu myjni. Bez względu na to, czy mówimy o serwisie posprzedażowym, modelach finansowania, narzędziach marketingowych czy specyficznych, indywidualnych problemach, w WashTec można znaleźć odpowiedniego partnera dla rozwoju Waszego biznesu myjni samochodowej.

WashTec zaprasza do odwiedzenia na terenie otwartym na stanowisku B6.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!