Kalendarz Inter Cars na rok 2023 – znamy szczegóły

22 listopada 2022, 14:45

Inter Cars opublikował pierwsze plansze odnoszące się do wyczekiwanej przez klientów publikacji. Kalendarz na 2023 rok jest już gotowy i niedługo trafi do mechaników i partnerów biznesowych dystrybutora.

Motywem przewodnim kalendarza Inter Cars na rok 2023 są zdjęcia przedstawiające plan filmowy w miejskiej scenerii. Można na nich podziwiać piękne kobiety stylizowane na gwiazdy kina, ucharakteryzowane w subtelny i elegancki sposób, jak również klasyczne oraz nowoczesne samochody.

– Praca przy produkcji kalendarza Movie Stars Edition Inter Cars 2023 była dla całej ekipy zupełnie nowym doświadczeniem. Wymagała wczucia się w scenariusz, zamysł fotografa i wczucia się w odgrywane sceny, a tym samym postawiła zespół w profesjonalnych rolach aktorskich. Myślę, że było warto i nasi odbiorcy docenią kunszt oraz profesjonalizm w przygotowaniu tej kultowej publikacji, z której słynie marka Inter Cars. O zaufaniu świadczy także fakt, że na podstawie zamówień dosięgamy nakładu bliskiego 50 000 egzemplarzy, co jest swoistym rekordem w branży – mówi Małgorzata Koźbiał, Z-ca Dyrektora ds. Projektowania Graficznego i Reklamy Międzynarodowej

Twórcą i autorem koncepcji kalendarza na rok 2023 jest ponownie Voyo Bąkiewicz. Artysta to ikona kobiecej fotografii. Bąkiewicz od lat publikuje swoje prace na okładkach magazynów i w kampaniach reklamowych. Pracował m.in. dla tytułów lifestylowych (Viva, Gala), jak i men’s entertainment (Playboy, Maxim) oraz w kampaniach największych produkcji telewizyjnych (m.in. Dancing With The Stars).

– Cieszę się, że w tym roku projekt odnalazł ponownie swoją spektakularną formę w nowej odsłonie – połączenia piękna kobiet i motoryzacji. Fascynujące i pełne różnych emocji role aktorskie ujęte w scenach z planów filmowych, gdzie bohaterkami są charyzmatyczne postacie w ikonicznych stylizacjach, otoczone ekipą prawdziwych filmowców, którzy wynoszą na piedestał będącą w centrum gwiazdę. Wielkie podziękowanie dla aktorek, aktorów i całej wspaniałej ekipie zaangażowanej w powstanie tego łamiącego stereotypy projektu. Zapraszam do oglądania seansu – mówi autor kalendarza, Voyo Bąkiewicz.

Materiał na temat powstawania kalendarza można obejrzeć tutaj:

W tym roku na liście partnerów kalendarza znalazły się następujące firmy: ATE, ZF Aftermarket, Bosch, Continental, Delphi Technologies, MANN FILTER, febi Bilstein, Meyle, Schaeffler, Castrol, Varta oraz Mahle.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!