O motoryzacji bez cenzury – podcast redakcji portalu Warsztatowiec.info

7 września 2022, 14:16

Po długich przymiarkach redaktorzy portalu Warsztatowiec.info, należącego do Grupy Medialnej MotoFocus, wypłynęli na dotąd nieznane dla siebie wody i zaczęli realizować się jako twórcy podcastu. Pierwszy odcinek ich magazynu jest już dostępny do odsłuchania.

Redaktorzy portalu Warsztatowiec.info – Krzysztof Rybarski i Grzegorz Kacalski, będą w regularnych odstępach czasu omawiać aktualne problemy rynku motoryzacyjnego. Nie zabraknie dużej dawki ironii oraz humoru, ale i merytorycznych treści. Zapraszamy do wysłuchania pierwszego odcinka. Jest on dostępny poniżej:

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Ostatni stopień zasilania, 7 września 2022, 17:33 2 0

Ja też będę rewitalizował mój samochód i do tego namawiam klientów

Odpowiedz

Smart, 8 września 2022, 15:47 1 0

A co z tymi co mieszkają pod Warszawą i przy okazji każdej burzy prąd im wyłączają lub jak kto woli wyłanczają

Odpowiedz

TEDI, 9 września 2022, 9:07 0 0

Widać że nie wszyscy sfiksowali na punkcie elektryków.To co Panowie przedstawili to niestety jest smutna rzeczywista przyszłość.
Jedyne wyjście to rewitalizować swój samochód, czyli dobry serwis tak żeby służył co najmniej 20 lat, tym bardziej że ropy na Świecie podobno jest jeszcze na ponad 200 lat.
Nie dajmy się zwariować starsi mądrzejsi oszołomy chcą nas koniecznie wpakować w biedę.

Odpowiedz