Nowe grupy towarowe

26 listopada 2004, 0:00

Firma JC Auto stale rozszerza swoją ofertę o nowe produkty.
Produkty wprowadzone ostatnio to:
Świece iskrowe NRG
Występują w wersji standardowej NRG oraz o podwyższonej technologii NRG Platinum.
Współczesna świeca zapłonowa musi wytrzymać przebieg rzędu 20-30 tysięcy kilometrów (świeca standardowa) i 100 tys. kilometrów dla świec, których elektrody pokryte są platyną (świeca platynowa). Taką jakością może pochwalić się firma NRG, której świece mogą być z powodzeniem stosowane w silnikach takich samochodów jak Alfa Romeo, BMW, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Mazda, Mitsubishi, Nissan i wielu innych.
Elementy zawieszenia BLUELINE
Oferta obejmuje elementy zawieszenia do samochodów europejskich. Jest to szeroka oferta produktów: od tzw. miękkiego zawieszenia, czyli poduszek silnika, tulei wahaczy, gum drążków stabilizatora, aż do “twardego” zawieszenia, czyli układu kierowniczego, drążków, wahaczy oraz sworzni.
Wśród nich znajdziemy na przykład poszukiwane wahacze do Audi A4, A6 oraz VW Passata B5. Będą to elementy ze stopów lekkich o jakości identycznej z elementami oryginalnymi.
Przewody wysokiego napięcia SEIWA
Seiwa to japoński producent przewodów wysokiego napięcia. Oferta zawiera przewody do samochodów japońskich i koreańskich. Aktualnie obejmuje ona około 30 numerów referencyjnych i planowane jest poszerzanie tego asortymentu.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!